8 grudnia, 2022

Jak zacząć korzystać z Tinder? Jak i co napisać do dziewczyny

Zainicjowany w 2014 roku w Polsce portal randkowy Tinder, to przestrzeń do nawiązywania znajomości i różnego rodzaju relacji. W zależności od preferencji poprzez portal możemy nawiązać zarówno głębsze relacje, jak i szybkie strzały na jedną noc.  Można śmiało powiedzieć, że Tinder szturmem wdarł się do polskich realiów umożliwiając Polakom i Polakom nawiązywanie różnego rodzaju relacji. W świecie, w którym nawiązywanie relacji i znajomości na żywo bywa kłopotliwe, portale randkowe typu Tinder czy Badoo wydają się wręcz idealnym rozwiązaniem. 

Tinder jak korzystać? 

Zanim przejdziemy do tego, jak zagadać do dziewczyny tinder, zacznijmy od początku. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z takich portali, jak Tinder i w głowie pojawiają się pytania o tinder jak zacząć, wyjaśniamy. 

Portal randkowy, o którym piszemy, to przestrzeń, w której zarówno osoby wolne, jak i osoby pozostające w związkach małżeńskich i partnerskich mogą nawiązać relacje. W zależności od preferencji mogą być to relacje szybkie, oparte na seksie i dobrej zabawie lub głębsze relacje prowadzące do trwałych związków romantycznych. 

Tinder oferuje również swoim użytkownikom darmowy czat, na którym można rozmawiać z innymi użytkownikami. Warunek jest jeden – czatować mogą ze sobą jedynie osoby zainteresowane sobą nawzajem. 

Tinder jak używać? 

To bardzo intuicyjny portal, w którym poprzez “swipnięcie” w prawo lub lewo możesz okazać zainteresowanie daną dziewczyną lub ją odrzucić. W przypadku, kiedy zarówno ty, jak i dziewczyna, która przypadła Ci do gustu wybierzecie siebie nawzajem, możecie ze sobą korespondować i budować relacje. Zanim jednak zaczniesz, warto odpowiednio przygotować swój profil, a w szczególności przygotuj ciekawy opis profilu. Koniecznie też poznaj tajniki, jakie kryją za sobą skróty na Tinderze. 

Tinder jak napisać do kogoś? 

Zastanawiając się nad tematem tinder jak napisać, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach. 

Przede wszystkim w momencie sparowania z dziewczyną (czyli sytuacji, w której oboje wykazaliście zainteresowanie sobą nawzajem) odezwij się do niej koniecznie w ciągu 24h. Szybka reakcja i kontakt nie tylko pokaże dziewczynie Twoje zainteresowanie, ale również pozytywnie wpłynie na Twój ranking, a co za tym idzie, poprawi Twoją widoczność. 

Tinder co napisać? 

I pozostaje najważniejsze pytanie w temacie Tinder co napisać? 

Przede wszystkim pamiętaj o tym, by być zawsze sobą (kłamstwo zawsze ma krótkie nogi i wcześniej lub później się wyda) i przede wszystkim bądź autentyczny. Jak podpowiadają doświadczeni w temacie mężczyźni, podczas korespondencji nie wdawać się w dyskusję z dziewczyną, ale staraj się prowadzić tak rozmowę, by umówić się z dziewczyną na spotkanie. Oczywiście rąk jak faceci mają różne strategie, tak i kobiety mają różne podejście do szybkich spotkań. Jeśli widzisz, że kobieta, z którą piszesz nie jest chętna na szybkie spotkanie, uszanuj. Nie bądź nachalny, lecz umiejętnie poprowadź rozmowę, aby ośmielić dziewczynę i dać się poznać. Chyba, że widzisz, że w opisie profilu posiada skróty ONS lub FWB – wówczas możesz być pewny, że do spotkania dojdzie szybko. 


Jak zagadać do dziewczyny tinder? 

No tak. A jak zagadać do dziewczyny? Jest na to kilka sposobów. 

Zapytaj o jej opis

Przeczytaj koniecznie opis na jej profilu. Zerknij, czy jest tam coś interesującego, o co będziesz mógł zapytać. Ciekawe hobby, zainteresowania, muzyka, której słucha. Wszystkie te elementy mogą umożliwić Ci zagajenie rozmowy, a potem jej dalsze rozwinięcie. 

Zapytaj o zdjęcie

Poza opisem, zerknij na jej zdjęcie. Może jest na nim coś charakterystycznego, o co mógłbyś zagaić rozmowę. Może umieszczone zdjęcie przedstawia pobyt na wakacjach lub koncert? Każdy detal jest ważny, by zagaić rozmowę. 

Pierwsza wiadomość na Tinderze jak napisać? 

-Personalizacja wiadomości

W pierwszej wiadomości skierowanej do dziewczyny pamiętaj, aby umieścić jej imię. Sprawi to, że wiadomość będzie miała osobisty charakter, a dziewczyna poczuje się wyjątkowo. Nie ma bowiem nic gorszego, jak wiadomości wysyłane do dziewczyny typu “kopiuj wklej”. 

Postaw na krótkie wiadomości i komplementuj jej wyglądu

Zarówno w przypadku długości wiadomości, jak i komplementowania trzeba uważać, by nie wyjść na desperata. 

Komplementowanie i pisanie elaboratów sprawi, że wyjdziesz na desperata. 

-Sprawdź formę wiadomości 

Zanim wyślesz wiadomość koniecznie upewnij się, że jest poprawna i nie zawiera błędów. Błędy ortograficzne czy interpunkcyjne mogą sprawić, że wyjdziesz przed dziewczyną na ignoranta i skutecznie zniszczysz swoje szanse na randkę lub fajną relację. 

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów