podryw przez internet

o projekcie

Jestem zanurzony w temacie relacji damsko-męskich od blisko 8 lat. Nieustannie pomagam mężczyznom przejść drogę ku pełni życia, wolności emocjonalnej i nawiązywaniu wyjątkowych relacji z kobietami.

Doskonale wiem, jak to jest być w miejscu w którym czuję pustkę, brak satysfakcjonującego życia, udanych relacji i mocy sprawczej do zmian. Niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności jestem w stanie dopasować plan zmian i przeprowadzić proces rozwoju.

Tommy Galante

O MNIE

Jako młody człowiek, byłem prawdziwym nerdem. Spędzałem godziny przed komputerem, grając w gry, a wszystkie imiona moich kobiet kończyły się na .jpg. Byłem zagubiony w wirtualnych przygodach, a kontakty z dziewczynami wydawały się mi się nieosiągalne.

Mój stan rzeczy zmienił się dopiero w wieku 20 lat. Byłem prawiczkiem i to sprawiało, że czułem się jeszcze bardziej niepewnie w kontaktach z kobietami.

To właśnie wtedy zdecydowałem, że pragnę poznawać i obcować z atrakcyjnymi kobietami. Nie wiedziałem jednak, od czego zacząć.

Postanowiłem dokonać transformacji mojego życia, ponieważ zrozumiałem, że nie można upaść niżej i nie mam nic do stracenia. Zacząłem czytać wszystkie możliwe książki o psychologii, relacjach i sztuce podrywu. Jednocześnie zacząłem dbać o siebie, poprawiając swoją kondycję fizyczną i wygląd.

Zanurzyłem się w świecie praktyki, eksperymentów z kobietami i nawiązywania relacji. Wiele razy doświadczyłem porażek, ale również zacząłem odnosić powtarzalne sukcesy.

To doświadczenie skłoniło mnie do opracowania własnej teorii poznawania kobiet, którą chciałem podzielić się z innymi mężczyznami, którzy również borykają się z podobnymi problemami.

Dzięki mojemu kursowi PODRYW PRZEZ INTERNET pomogłem wielu facetom zbudować pewność siebie, zrozumieć “zasady gry” i pozyskać umiejętności potrzebne do nawiązywania udanych relacji.

Moja historia jest dowodem na to, że każdy może dokonać pozytywnej zmiany w swoim życiu, jeśli tylko postawi sobie na to cel.

tommy galante autor