najlepsze teksty na podryw online

1 lutego, 2022

Najlepsze teksty na podryw dziewczyny. Jakie są najlepsze teksty na podryw przez internet?

W dobie czasów, gdzie internet jest podstawowym medium komunikacyjnym znajomości przez internet są na porządku dziennym. Kobiety i mężczyźni coraz częściej przyznają, że korzystają bądź korzystali z aplikacji randkowych. W tym wszystkim bardzo zastanawiające jest, jak duża grupa mężczyzn ma w momencie napisania do kobiety wiadomości kompletnie nie wie, jak zacząć konwersację, a jedyne pytanie jake się rodzi brzmi: „Co mam napisać?”, by poderwać ją online.

Najlepsze teksty na podryw, które naprawdę działają

Niestety prawda jest jak zwykle brutalna i ciężka do przyjęcia. Nie ma gotowych kilku tekstów, które po zastosowaniu działają zawsze i na każdą kobietę. Swego rodzaju „złote teksty”, które sprawią, że kobieta sama wskoczy Ci do łóżka, lub spotkasz swoją wymarzoną partnerkę – one po prostu nie istnieją. Jako wieloletni praktyk mogę jedynie subiektywnie przyznać, że są natmiast pewne mechanizmy, i zasady, które po opanowaniu pozwolą Ci pisać spersonalizowane wiadomości do dziewczyn, dzięki czemu kompletnie wyróżnisz się na tle facetów, którzy zaczynają konwersacje z dziewczynami od: „Cześć, hej, co tam, co słychać”. Dzięki czemu flirt i podryw na czacie np. Na Tinderze, Badoo czy Sympatii będzie znacznie bardziej efektywny i przy okazji przyjemny, a konwersacje online będziesz mógł zamienić w randki. Szczegółowe przykłady tekstów i zasady i gotowe screeny z rozmów znajdziesz w moim poradniku, nie mniej poniżej znajdziesz kilka podstawowych zasad:

Zasada najlepszych tekstów

Nie bądź tendencyjny. Większość facetów jest bardzo mało oryginalnych. Naprawdę, poprzeczka nie jest zawieszona zbyt wysoko. Wystaczy się trochę postarać. Nie pisz nigdy tekstów „Hej, co slychać?”, „hej, co porabiasz?”. Jest to tak oklepane i tendencyjne, że prawdopodobnie większość kobiet, a już na pewno tych, które chcesz poznawać, nie odpisze Ci.


Śmieszne teksty na podryw

Bądź dowcipny. Zamiast pisać „cześć, co słychać?” napisz coś w stylu „hej, dziś jest światowy dzień nawiązywania znajomości, zatem musimy się poznać. Cóż, po prostu los tak chciał, jesteśmy na siebie skazani”. To tylko przykład, ale widać od razu różnicę. Staraj się traktować znane teksty jako szkic, niech zachęca Cię do wykorzystywania swojej kreatywności, żeby to, co piszesz do kobiety, było spersonalizowane, i nietuzinkowe. Wszystko co piszesz, powinno mieć pozytywny wydźwięk, i wprowadzać pozytywny klimat.

Najlepsze teksty na podryw kobiety – podsumowanie

Staraj się wciągnąć kobietę w rozmowę. Pokaż przy okazji, że przeczytałeś to, co ma w swoim profilu. Jeśli kobieta w profilu zaznaczyła wino, taniec, i podróże…możesz napisać coś w stylu. „Hej, patrzę na Twój profil i nie dowierzam…Wino, taniec i podróże…hm myślę, że opcje są dwie. Albo idealne połączenie albo mieszanka wybuchowa. Stawiam na to drugie”. A to znacznie ciekawsze, niż napisanie do kobiety „Hej, widzę, że lubisz taniec. Zatańczymy?”. Jeśli zadbasz o swój profil, zdjęcia, to opanowanie umiejętności (to jest umiejętność, która przychodzi wraz z praktykowaniem i próbowaniem) pisania w sposób interesujący z kobietami sprawi, że Twoje wyniki na pewno się poprawią. Jak to zrobić? Zostaw swojego email-a, polub naszą stronę, bądź na bieżąco, i nie wahaj się kupić poradnika.

JEŻELI TYLKO CHCESZ…

  • by to ona pragnęła się z Tobą spotkać
  • mieć randki z najbardziej atrakcyjnymi kobietami
  • wyróżnić się z tłumu “standardowych” facetów
  • zbudować atrakcyjny profil w social media
NAJSKUTECZNIEJSZY PORADNIK uwodzenia kobiet online (1)
podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów