7 maja, 2023

Najskuteczniejsze teksty na podryw na Tinderze – co pisać by zainteresować dziewczynę?

Najpopularniejsza w tej chwili aplikacja randkowa Tinder to idealne miejsce nie tylko do poznawania kobiet. Jeśli chcesz przećwiczyć teksty na podryw tinder świetnie się sprawdzi.  Coraz częściej zamiast poznawać kobiety w realu mężczyźni pragnąc przygód, nowych znajomości, a czasem miłości, swoje szanse szuka w sieci. Z tego powodu teksty na podryw na tinderze to wśród facetów gorący temat.

NAJLEPSZE TEKSTY NA PODRYW TINDER – JAK ZACZĄĆ ROZMOWĘ?

Masz już założony profil, opracowany opis na Tinderze i dobrane zdjęcie? Zastanawiasz się teraz, jak podrywać na Tinderze i jakie na aplikacji tinder teksty na podryw się sprawdzą? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek i podpowiedzi. 

Krótkie wiadomości

Przede wszystkim warto postawić na krótkie wiadomości. Zbyt długie teksty po pierwsze mogą wystraszyć dziewczynę, a po drugie sprawić, że wyjdziesz na desperata. A przecież nie takie wrażenie chcesz zrobić na dziewczynach. 

Praw komplementy

Niektórzy twierdzą, że z komplementami nie należy przesadzać. I coś w tym jest. W przypadku komplementów, jak w każdym obszarze, należy zachować równowagę. Co ważne, komplementy muszą być szczere. Dziewczyny wyczuwają fałsz i nieszczerość u facetów. 

Bądź kreatywny

W sieci teksty na podryw na tinderze stanowią dużą grupę tekstów na podryw. O ile, jeszcze jakiś czas temu mogły działać i zwiększyć Twoje szanse na powodzenie i poderwanie fajnej dziewczyny, o tyle teraz posługiwanie się starymi i utartymi, pustymi tekstami na uwodzenie z góry skazujesz się na niepowodzenie i klęskę. 

W uwodzeniu i zagajeniu rozmowy na Tinderze czy w jakimkolwiek innym miejscu ważna jest kreatywność, dzięki której wyróżnisz się z grona napaleńców i kiepskich naśladowców. Im bardziej się wyróżnisz i zaskoczysz dziewczynę, tym lepsze wrażenie zrobisz. 


Jak podrywać na Tinderze? 

Zapytaj o jej opis

Jeśli zastanawiasz się, jak podrywać na Tinderze i od czego zacząć rozmowę z dziewczyną, zacznij od bardzo prostej rzeczy, o której wiele osób zapomina. Od przeczytania opisu na jej profilu. To prawdziwa skarbnica wiedzy i tematów do rozmowy. 

Zapytaj o jej zdjęcie

I bynajmniej nie chodzi tu pytanie stricte o to, czy ma zdjęcie, bo może Cię źle zrozumieć, ale o to, co przedstawia jej fotka. Hobby, fotka z podróży czy imprezy, a może zwierzak? Każdy z tych elementów (z pozoru nieistotnych) pozwoli Ci rozpocząć rozmowę z dziewczyną bez używania gotowych tekstów na podryw. Przy okazji możesz u niej zaplusować szczerym zainteresowaniem i chęcią jej poznania. 

Pierwsza wiadomość na Tinderze jak napisać? 

Jak już przeczytałeś wcześniej, zanim rozpoczniesz rozmowę i wyślesz pierwszą wiadomość, zerknij na jej zdjęcie i opis na profilu. Twoja wiadomość powinna intrygować i zachęcać dziewczynę do odpowiedzi. 

Personalizacja wiadomości

Kopiowanie i wysyłanie gotowych tekstów z sieci jako własnych, to jeden z największych popełnianych  błędów. Każda kobieta chce się czuć wyjątkowa, dlatego jeśli chcesz się wyróżnić spośród tłumu nudnych facetów bądź nieszablonowy. Dodatkowo w pierwszej wiadomości zwróć się do niej po imieniu. Dzięki temu dziewczyna poczuje się wyjątkowo. 

Pytania otwarte

Nic tak nie zabija konwersacji, jak pytania zamknięte. To takie, które wymagają od naszego rozmówcy prostej odpowiedzi “tak”, “nie”. W ten sposób nie tylko nie pociągniesz długo rozmowy, ale i nie poznasz dobrze dziewczyny. Co ważne, używanie tego rodzaju pytań może sprawić, że dziewczyna poczuje się niczym na przesłuchaniu. 

Dlatego koniecznie postaw na pytania otwarte, które pozwolą Ci poznać lepiej dziewczynę, jej zainteresowania, czym się zajmuje i co lubi. W ten sposób pokażesz dziewczynie, że naprawdę jesteś nią zainteresowany. 

Jeśli nadal nie wiesz, jak takie pytania powinny wyglądać i jakie teksty to najlepsze teksty na Tindera, podsuwamy Ci trzy przykłady. 

1.Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale wiem że musisz w niej być.

2.Zauważyłem, że interesujesz się jazdą na tańcem/rowerze/fotografią/sztuką (do wyboru). Ja także! Może porozmawiamy o tym przy kubku kawy lub herbaty?

3.Poznaj kogoś, kto będzie wiedział, że nie jesteś idealna – ale będzie Cię traktował jakbyś była. Tym kimś jestem ja! 

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów