22 kwietnia, 2023

Opłaty na Tinder- czy jest darmowy? Cena tinder plus gold

Już blisko 340 milionów ludzi na całym świecie korzysta z najpopularniejszej aplikacji randkowej, jaką jest Tinder. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy tinder jest płatny i czym jest, koniecznie czytaj dalej.  Tinder to niewątpliwie najpopularniejsza platforma randkowa, z której korzystają ludzie aż ze 190 krajów. Aplikacja umożliwia użytkownikom nawiązanie nie tylko ciekawych znajomości, ale również znaleźć swoją drugą połówkę. Tinder darmowy poza podstawowymi opcjami, dzięki płatnym subskrypcjom Plus i Gold otwiera przed użytkownikami dodatkowe funkcje.

Czym jest Tinder? 

Zanim jednak odpowiemy na pytanie, ile kosztuje tinder i jakie opcje oferuje swoim użytkownikom warto sprawdzić czym jest portal i kiedy powstał. A historia tej najpopularniejszej aplikacji sięga sierpnia 2012 roku, kiedy Joe Munoza, Chris Gulczynski, Jonathan Badeen wraz z kilkoma jeszcze kolegami uruchomili portal randkowy Tinder za darmo. Darmowy tinder, działający początkowo na amerykańskich uczelniach umożliwiał użytkownikom poznawanie osób z okolicy. 

Czy tinder jest za darmo? 

Jedna z najpopularniejszych fraz wyszukiwanych w kontekście tinder płatności jest kwestia tego, jakie w przypadku tinder opłaty musi uiścić użytkownik i czy tinder jest darmowy? A tu sprawa jest bardzo prosta. 

Jeśli interesuje nas podstawowa wersja Tindera, bez dodatkowych funkcji i z dziennymi limitami, możemy korzystać z aplikacji całkowicie za darmo. Jeśli jednak zależy nam na dodatkowych możliwościach i rozszerzeniach warto skorzystać z Tinder Plus lub Tinder Gold. 


Tinder plus czy warto? 

Tinder plus za darmo to z pewnością pragnienie niejednego użytkownika. W przeciwieństwie do darmowej opcji Tinder Plus jako rozszerzona wersja umożliwia nie tylko łatwiejsze, ale i znacznie szybsze nawiązywanie znajomości. Jakie możliwości jeszcze zapewnia? 

-brak reklam, które przeszkadzają w oglądaniu kolejnych profili, 

-możliwość flirtowania z dowolną liczbą osób, 

-możliwość rozdawania nieograniczonej ilości polubień, 

-paszport do dowolnej lokalizacji (możesz rozmawiać z ludźmi z całego świata), 

-funkcję „Ponowny wybór bez ograniczeń” (możliwość cofnięcia wcześniejszego braku polubienia), 

Poza rozszerzeniem Tinder plus użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowego, płatnego rozszerzenia Tinder Plus, czyli Tinder Gold. Decydując się na wspomniane rozwiązanie poza wymienionymi wyżej korzyściami możemy dodatkowo:

-sprawdzić komu spodobał się nasz profil,

-korzystać z pięciu superlajków tygodniowo, 

-raz w miesiącu skorzystać z boostu, dzięki któremu nasz profil przez 30 minut będzie bardziej widoczny,

-korzystać z powiadomień aplikacji o wszystkich oczekujących dopasowaniach. 

Tinder plus cena

Rozważając, która wersja jest korzystniejsza, a przede wszystkim, która jest na naszą kieszeń warto upewnić się, jaka w przypadku tinder cena wchodzi w rachubę. A ta będzie zależna od rodzaju rozszerzenia darmowej wersji podstawowej. 

W przypadku rozszerzenia Plus tinder cena będzie oscylować od 21.99 zł (za pierwszy miesiąc) do 43,98 zł ( za kolejne miesiące). W przypadku korzystania z karty PAYBACK rozszerzenie Tinder Plus można przetestować za darmo. 

Z kolei w przypadku tinder gold cena waha się od 33,49 zł (za pierwszy miesiąc) do 66,99 zł (za kolejne miesiące). Podobnie, jak w przypadku Tinder Plus korzystając z karty PAYBACK użytkownicy mogą przez miesiąc bezpłatnie przetestować możliwości aplikacji. 

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów