6 września, 2023

Push and pull – Tajemnica uwodzenia

Zastanawiałeś się czasem jak możesz zainteresować kobietę swoją osobą ? Jeżeli tak to jest w doskonałym miejscu, żeby się o tym dowiedzieć. Technika uwodzenia push and pull jest techniką kontrowersyjną, ale co za tym idzie, jest też skuteczną techniką. W latach 80 skutecznie już była stosowana technika push pull.

Technika push and pull – Od czego zacząć 

Żeby, zacząć stosować technikę uwodzenia push and pull musisz pozbyć się kompleksów. Jeżeli podczas spotkania zgrywasz osobę, którą tak naprawdę nie jesteś, kobieta w momencie Cię rozgryzie i Twoje działania zostaną odebrane jako sztuczne i nieprzychylne dla niej. Podczas stosowania push and pull trzeba być pewnym siebie i pewnym swoich słów. A jeżeli będzie trzeba umieć przeprosić i się przyznać do błędu, technika push and pull nie działa na wszystkie kobiety i niektóre mogą Cię odebrać jako chamskiego gbura.

Push and pull – Jak używać 

Podczas rozmowy z dziewczyną wzbudzamy jej emocje, uczucia, żeby po chwili je ostudzić, aby ponownie je wznieść na wyżyny. Dynamika ciepło-zimno zainteresowanie nią – brak zainteresowania nią, lubienie jej – żartobliwe podśmiewanie się z niej. (push) ,,nie lubię cię” (pull) ,,lubię cię” można, stosować przemiennie tę technikę (pull) mówimy komplement, wyrażamy zainteresowanie kobietą, (push) nie wyrażamy zainteresowania dziewczyną, olewamy ją czy żartobliwie podśmiewamy się z niej. Dziewczyny bardzo często wykorzystują tę metodę push and pull na mężczyznach czasem nieświadomie a czasem świadomie. Dziewczyna kusi, mężczyznę daje całusy, kokietuje, żeby po chwili stosując go  w jego zapędach i obwiniają go, że jest napalony.

Push and pull – W praktyce

Nie ma jednego dobrego schematu na udane spotkanie. Pytania do dziewczyny powinny być złożone i dać jej możliwość wypowiedzi. Musimy słuchać partnerki i odnosić się do jej słów na bieżąco. Przychodzimy na spotkanie pewni siebie z miłą aparycją. Podczas rozmowy możesz się słownie podroczyć z partnerką, humorystycznie z niej zażartować czy jej dogryźć. Można użyć przykładowego tekstu ,,Wiesz, jesteś naprawdę ładna tylko szkoda, że nie jesteś w moim typie, preferuję cięższe kobiety, brakuje Ci jakieś 100 kilo” możemy iść do restauracji w celu nadrobienia zaległości. W ten sposób wywołujemy, zamieszanie w emocjach dziewczyny a jak wiadomo, emocje są lepsze niż marazm. W ten sposób okazujemy zainteresowanie bez bycia nudziarzem czy nachalnym typkiem. Technika push and pull ma sprawić, że nie czujesz się onieśmielony, masz pazura i znasz własną wartość siebie. Kobiety nie są zainteresowane mężczyznami z kompleksami, niskim samopoczuciu czy zaniedbanymi. 

Najczęstsze błędy w technice – push and pull

Technika uwodzenia push and pull jest skuteczna, ale musimy się wystrzegać najczęstszych popełnianych błędów podczas jej używania. Jednym z najczęstszym błędem jest:

  1. Zgrywanie cwaniaka – jeżeli jesteś nieśmiały czy zaczerwieniasz się w towarzystwie kobiet, to w momencie u tej dziewczyny będziesz skreślony.
  2. Bycie chamskim – Trzeba odpowiednio wyważyć element „odepchnięcia”, aby nie urazić i nie skrzywdzić dziewczyny.
  3. Brak przeprosin – Jeżeli użyłeś, zbyt mocnych słów szczerze przeproś swoją partnerkę i dalej nie kontynuuj techniki push and pull.
  4. Zboczone teksty – Jeżeli bezpośrednio komunikujesz dziewczynie o seksie. To jest to czerwona flaga i jesteś skreślony dla niej.

Technika push and pull ma wady, jak i zalety jak każda inna technika.  Push and pull jest skuteczna w budowaniu zainteresowania kobiety, dlatego tak wiele mężczyzn i kobiet ją stosuje. Najważniejszy, żebyś się czuł, komfortowo używając tej techniki i nie używał chamskich tekstów w początkowej fazie relacji. Jeżeli jesteś, początkujący to lepiej stosuj lekkie push and pull, czyli za pomocą ksywek, śmiesznych przezwisk. Takimi ksywkami mogą być Księżniczka / princessa, urwis/cwaniak, tygrys, żaba, szkrab.

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów