samochód na podryw

21 stycznia, 2022

Samochód na podryw

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a dobry samochód bywa w tym względzie  pomocny. Kobiety, mimo, że na samochodach się przeważnie nie znają, lubią rzucić okiem na maszynę wybranka. Auto świadczy, nie tylko o zasobności kieszeni, ale także o zainteresowaniach motoryzacyjnych, które mogą być ciekawym punktem wyjścia do rozmowy i flirtu. Sprawdźmy, jakie modele będą najlepsze na podryw. 

Najlepszy samochód na podryw

Przegląd aut idealnych na poderwanie dziewczyny rozpoczniemy od klasyka z lat 50. Mercedes SL Roadster to kabriolet, którym jeździła amerykańska aktorka Grace Kelly. Samochód posiada drzwi podnoszone do góry oraz ,,łamaną kierownicę’’, odchylaną ku górze podczas wsiadania. Nietypowa konstrukcja pojazdu przyciąga spojrzenia, dzięki czemu żadna dama nie przejdzie obojętnie obok jego posiadacza. Inne samochodowe klasyki także sprawdzą się jako wabik na kobiety. Najlepiej takie, które znane są z popularnych filmowych produkcji. 

Jeśli nie masz jeszcze prawa jazdy warto je zrobić i wybrać szkoła jazdy Warszawa.

Przejdźmy teraz do nieco bardziej męskich modeli. Samochód, który wręcz kipi testosteronem wiele mówi o swoim właścicielu. Porsche 911 swoją premierę miało w latach 60. W pojeździe znajdują się cztery siedzenia, jednak miejsca nie ma zbyt wiele. Ciasna przestrzeń może być dodatkowym atutem przy bliższych kontaktach z płcią przeciwną. Doskonałym autem do zabawy we dwoje jest również BMW Z3. Niewielkie gabaryty, żywe kolory i sportowa sylwetka w połączeniu z otwartym dachem skradną spojrzenie niejednej dziewczyny. Podobne wrażenie robi Fiat Coupé, a zwłaszcza jego ogniście czerwona wersja. Marką, która zawsze wyróżnia się mknąc po ulicy jest Jaguar. Nawet na laikach w dziedzinie motoryzacji wywiera duże wrażenie. Jaguar XJ II X300/308 to model o charakterystycznym kształcie i ponadczasowej stylistyce, które sprawiają, że króluje w tłumie. Mężczyzna posiadający nietuzinkowy samochód o wyjątkowym wyglądzie nigdy nie będzie narzekał na brak zainteresowania ze strony pań.

 

Auta idealne do poderwania dziewczyny

Kobiety obdarzone są zmysłem estetycznym, co sprawia, że w pierwszej kolejności zwracają uwagę na styl samochodu, a dopiero później na jego markę. Chcąc poderwać dziewczynę na auto, trzeba zadbać o jego prezencję. Kolor auta, wypolerowany lakier, designerskie wyposażenie, to na te elementy panie zwykle patrzą. Przewagę mają również panowie z maszynami nowymi lub z górnej półki cenowej. Widać wtedy, że kawaler jest dobrze sytuowany i zapewni przyszłej partnerce dostanie życie. Wypielęgnowany pojazd wysokiej jakości jest dla kobiety znakiem, że mężczyzna wie, jak dbać o to, na czym mu zależy. Jednak auto to nie tylko symbol statusu materialnego, ale także motoryzacyjnych pasji. Dobry samochód wiele mówi o facecie i czyni go bardziej męskim w oczach kobiety. Zatem, panowie, którzy chcą poderwać dziewczynę na auto powinni przede wszystkim zadbać o wygląd pojazdu (choć można np. wpisać w Google wypożyczalnia samochodów sportowych i skorzystać z oferty najmu). Nie musi być on bardzo kosztowny, ważne, żeby na taki wyglądał. Dodatkowym atutem, będzie jego nietypowy design oraz ciekawa historia zakupu, która pozwoli nawiązać bliższy kontakt z płcią przeciwną, bo przecież właśnie o to chodzi.

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów