14 lutego, 2023

Tinder czy Badoo – sprawdzamy, co jest lepsze

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje swojej miłości przez internet. Aplikacje randkowe zrewolucjonizowały rynek matrymonialny. Każdy słyszał o nich, choć dwa słowa. Można powiedzieć, że nie zna życia ten, kto ich nie używał. Dwie najbardziej popularne to Tinder i Badoo, a dziś sprawdzimy, co jest lepsze. Każda z nich ma swoje wady i zalety, dlatego warto porównać je ze sobą i zastanowić się, którą wybrać, aby osiągnąć sukces w randkowaniu.

Tinder czy Badoo – sprawdzamy, co jest lepsze: Tinder czy warto?

Jeśli chodzi o samą aplikację: Tinder jest łatwy w obsłudze. Jego interfejs jest przejrzysty, co pozwala na szybki kontakt z użytkownikami. Wiele osób twierdzi, że Tinder jest bardziej przeznaczony dla młodszej grupy wiekowej i jest używany głównie do szybkich randek. Jednak Tindera możesz używać zgodnie ze swoimi preferencjami – czy warto? To już zależy od ciebie i tego, czego oczekujesz.

Zatem co lepsze: Tinder czy Badoo? Tinder jest bardziej znany i popularny, ale czy jest lepszy od Badoo? 

Nie można jednoznacznie stwierdzić, gdzie szybciej znajdziesz miłość: na Badoo czy na Tinderze. Oba te serwisy randkowe posiadają dużą liczbę użytkowników, a więc istnieje potencjalna szansa na nawiązanie wielu relacji. Przykład z życia: 34 letni Wojtek dostawał mnóstwo like’ów na Tinderze, udawało mu się nawet spotkać z kilkoma kobietami wieku studenckim. Jednak żadnej z nich nie przypadł do gust. Nie wpisywał się w ich typ i nie potrafił zrobić nic, aby przekonały się do niego. Natomiast dwa tygodnie po założeniu Badoo spał już z trzema kobietami Wiele zależy od tego, czego ty poszukujesz i tego, jakie są twoje zdolności interpersonalne. Jednak spójrzmy na kilka ważnych różnic:

  1. LICZBA UŻYTKOWNIKÓW: Tinder ma znacznie większą bazę, a co za tym idzie są to ludzie w różnym wieku, o różnej przynależności etnicznej, seksualnej i pochodzeniu. Jednak minusem jest to, że przez taką liczbę użytkowników, bardzo zróżnicowany jest poziom zainteresowania i zaangażowania.
  2. CEL: Tinder jest dobry zarówno dla przelotnych znajomości, jak i związków. Na Badoo nie każdy szuka randek.
  3. LOKALIZACJA: Tinder jest idealny, gdy odwiedzasz/mieszkasz w stolicy, dużym mieście, choć może zawodzić w małych miastach. Podobnie jest z Badoo, choć zdarzają się miejsca, w którym jest ono popularniejsze.
  4. UŻYTECZNOŚĆ: Na Tinderze brakuje porządnych opcji filtrowania, a algorytmy zmuszają do korzystania z płatnego abonamentu premium. Za to na Badoo możesz wybrać, aby widzieć tylko zweryfikowane profile, co oznacza kres podstępom, żartom czy  catfishom.

Tinder ma większą bazę, jest popularniejszy i łatwiej znaleźć na nim, różne typy znajomości. Jednak Badoo ma więcej opcji i wydaje się być bardziej wiarygodne. Zatem Tinder czy Badoo? Nasza redakcja poleca mieć obie te platformy, bo czemu nie? Jednak gdybyśmy mieli wybierać, postawilibyśmy na Tindera, który przekonuje nas przede wszystkim liczbą użytkowników. Ważne jest, aby pamiętać, że serwisy randkowe, takie jak Badoo i Tinder, są tylko narzędziem i nie gwarantują znalezienia miłości. Sukces w nawiązaniu związku zależy od wielu czynników, w tym twojego podejścia, gry, komunikacji i gotowości do budowania relacji.


Tinder czy Badoo – sprawdzamy, co jest lepsze: Alternatywa dla Tindera!

Jeśli szukasz alternatywy dla Tindera, to istnieje kilka innych aplikacji randkowych, które warto rozważyć:

Facebook Randki – aplikacja połączona z facebookiem, która na podstawie twoich danych z platformy dobiera propozycje. 

Bumble – aplikacja, w której to kobiety pierwsze muszą wysłać wiadomość.

Hinge – aplikacja, która kładzie nacisk na tworzenie bardziej głębokich relacji.

Coffee Meets Bagel – aplikacja, która codziennie wybiera dla Ciebie jedną dopasowaną propozycję.

OkCupid – popularna aplikacja randkowa z wieloma opcjami filtrowania i zaawansowanymi algorytmami dopasowywania.

Tinder czy Badoo – co lepsze?

Wybór odpowiedniej aplikacji randkowej zależy od twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Chcesz stworzyć głęboką relację? Proszę bardzo! Chcesz przygody na jedną noc? Proszę bardzo! Chcesz poznać kogoś z kim nawiążesz niesamowitą relację? Przetestuj jedną z polecanych aplikacji i daj znać, co o nich sądzisz. Ostatecznie najlepszą aplikacją dla Ciebie jest ta, która prowadzi do większej ilości randek. I w większości przypadków, że będzie Tinder. Jest to w dużej mierze spowodowane ilością profili, które ma Tinder. To nie znaczy, że nie powinieneś dać Badoo spróbować. Ale żadna aplikacja w świecie nie przyniesie ci znajomości, jeśli twój profil i umiejętności konwersacji nie są na odpowiednim poziomie. Sukces jest w twoich rękach.

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów