18 lutego, 2023

Uwodzenie dotykiem – czyli najskuteczniejsza metoda uwodzenia kobiet

W dzisiejszych czasach wiele osób szuka sposobów na podrywanie i uwodzenie płci przeciwnej. Wśród różnych metod uwodzenie dotykiem jest uważane za jedną z najskuteczniejszych. Odpowiednio wykorzystany dotyk może pomóc w budowaniu powierzchownych oraz głębszych więzi, a także zaintrygować i zaciekawić osobę, którą chcemy zdobyć. Podryw dotykiem jest najprostszą drogą do sukcesu z kobietami.

Uwodzenie dotykiem – co to?

Uwodzenie dotykiem polega na celowym i świadomym wykorzystywaniu dotyku w kontakcie z drugą osobą. Może to być np. delikatne dotknięcie ręki, lekki uścisk dłoni, czy nawet dotknięcie łokcia podczas rozmowy. Każdy z tych gestów może wywołać pozytywne emocje i zbliżyć nas do osoby, z którą się kontaktujemy.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że uwodzenie dotykiem nie powinno być agresywne ani nieodpowiednie. Dotyk powinien być delikatny i subtelny, a jego celem powinno być budowanie bliskości i przyjaznego kontaktu, a nie próba narzucenia swojej woli drugiej osobie. To ważne zwłaszcza dla początkujących!

Podsumowując, uwodzenie dotykiem jest skuteczną metodą, która może pomóc w budowaniu relacji i zbliżeniu się do drugiej osoby. Jednak ważne jest, aby pamiętać o kulturze i etyce, a także szacunku do drugiej osoby i jej granic. Gdy będziesz miał nieco więcej pewności siebie i umiejętności, możesz spróbować czegoś ostrzejszego, ale na początku warto być po prostu swobodnym.

 

Podryw dotykiem – praktyczne rady:

  • Zachowuj się swobodnie

Rozmawiaj z nią i dobrze się baw. Nikogo nie udawaj i powoli oraz naturalnie szukaj kontaktu. Na przykład gdy następnym razem śmieje się, spróbuj niby przypadkiem dotknąć jej ramienia jedną ręką. Jednocześnie spraw, aby myślała, że ten pierwszy dotyk z twojej strony jest podświadomy i pozbawiony podtekstów, zamiast być fałszywym lub wymuszonym.

  • Mądrze zaplanuj grę

I kiedy mówię mądrze, mam na myśli sposób, który pozwala ci ją dotknąć, ale nie jak creep czy oblech. Nie chcemy, żeby ona o tobie tak pomyślała. Więc jaki jest najprostszy sposób, aby to zrobić? Cóż, usiądź tuż obok niej. Nigdy nie popełniaj błędu siedzenia naprzeciwko niej. W ten sposób możesz uzyskać dobre spojrzenie na jej twarz, ale uwodzenie jej za pomocą dotyku stanie się o wiele trudniejsze. Jest to jedna z najważniejszych wskazówek, o których należy pamiętać pracując nad tym, jak uwieść dotykiem kobietę.

  • Baw się!

Jeśli nigdy wcześniej nie zwróciłeś uwagi na biżuterię kobiety, to teraz jest na to czas. Kolczyki, bransoletki czy pierścionki – stanowią dla Ciebie doskonałą okazję. Lekko je dotknij i skomplementuj jej wybór. Powiedz jej, jak bardzo pasują do jej stroju i jak cudownie wygląda. Nie szczędziła wysiłku, aby dobrze wyglądać na randce, więc lepiej spraw, aby czuła się dobrze i przy okazji spróbuj złapać ją za rękę!

  • Bądź sprytny 

Bądź dżentelmenem i poproś ją, aby opowiedziała ci więcej o sobie. A potem bądź chytrym lisem i zachęcaj ją do mówienia o tematach, które są jej pasją lub emocjami. Ona na pewno rozkręci się emocjonalne podczas tyrady o głodujących dzieciach w Afryce czy opowiadaniu ci o swojej miłości do przejażdżek konnych – to nie ma znaczenia. Emocje są dobre. A kiedy będzie się emocjonować, bądź tam, aby zareagować dotykiem. Być może wzruszy się i zacznie płakać, a wtedy warto ją przytulić. Jeśli jest niezdecydowana, aby dzielić się osobistymi historiami, to śmiało i podziel się historią bliską twojemu sercu. To sprawi, że ci zaufa i podryw dotykiem będzie prostszy.

  • Nigdy nie zapominaj o…

…o podrywie dotykiem. Przytulenie na pożegnanie, całus w policzek na przywitanie. A gdy ona pozytywnie zareaguje na wszystkie twoje pomniejsze fizyczne ruchy, to oczywiste, że czuje się komfortowo będąc w bliskiej odległości od Ciebie. Więc śmiało, pocałuj ją. Ale bez języka, proszę. Na początku bądź delikatny, chyba że jesteś w 200% pewny, że inny typ pocałunku zadziała. I nie przytrzymuj swoich ust za długo – nie chcesz wyjść na desperata. Kwestie małych kroków są bardzo oczywistą drogą uwodzenia dotykiem, o której większość mężczyzn niestety często zapomina, a więc trzeba im o tym przypomnieć podczas pracy nad tym, jak uwieść kobietę dotykiem. Dotyk nie może być na początku natarczywy, choć są też takie, co będą piszczały z zachwytu, gdy zobaczą twoją męską dłoń na udzie. Jednak jeśli jesteś słabym PUA, odłóż to na inną okazję.

Uwodzenie dotykiem – podsumowanie

Najpierw stwórz z kobietą emocjonalne połączenie i zdobądź jej zaufanie. Pamiętaj, że im bardziej ona się przed tobą otworzy, tym bardziej będzie Ci ufać. Im bardziej jej mózg mówi jej, aby ci zaufać, tym łatwiej będzie ją uwieść dotykiem. Więc śmiało, delikatnie pocieraj dłonią po jej udzie albo obejmij ją ramieniem. Ale uważaj – kobiety w zależności od twojej gry, pewności siebie, podejścia oceniają niektóre ruchy jako zbyt intymny i mogą one wywołać efekt odwrotny do zamierzonego. Bądź przede wszystkim naturalny, pewny siebie i pokaż kobiecie, że twój dotyk to dla niej nagroda!

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów