22 kwietnia, 2023

10 najgorszych i 10 najlepszych tekstów na podryw

"W miłości, jak na wojnie. Wszystkie chwyty dozwolone, byle były skuteczne" . Można czasem usłyszeć. Zdanie to zdają się potwierdzać liczne gotowe teksty na podryw. Jeśli jesteś zainteresowany tematem koniecznie czytaj dalej.  Najlepsze teksty na podryw, najgorsze teksty na podryw, podryw na matematyka, podryw na chemika. Moglibyśmy wymieniać tak w nieskończoność. Tak wiele jest tekstów i sposobów na podryw. Czasem aż trudno zdecydować, czy tekst zapewni Ci sukces w uwodzeniu, czy raczej skończy się żenadą i upokorzeniem. Aby ułatwić Ci proces uwodzenia i zaoszczędzić kompromitujących chwil, poniżej znajdziesz zarówno 10 najlepszych tekstów na podryw, jak i 10 najgorszych tekstów na podryw.

Zanim wyruszysz na “łowy”

Zanim jednak wyruszysz na podbój, umownie powiedzmy na “łowy”, bo bądźmy szczerzy, wielu z nas traktuje kobiety czy też dziewczyny (w zależności od wieku) jak zdobycz. 

Więc zanim wyruszysz na poszukiwania odpowiedniej dziewczyny, warto zadbać oczywiście o odpowiednią prezencję. Odpuść sobie stare, nie daj Boże poplamione ciuchy i niechlujny wygląd. Postaw raczej na czyste ubranie, schludny wygląd, czy też zadbane paznokcie i dłonie (uwierz mi, dziewczyny zwracają na nie uwagę) i uporządkowane włosy. Dlaczego o tym piszę? Bo jak w każdej sytuacji, tak i przy poznawaniu kobiety lub mężczyzny liczy się pierwsze wrażenie. Mało tego. Mówi się, że istotne jest pierwsze 30 sekund. A zatem kolego, jeśli chcesz w ogóle wypróbować swoje teksty na podryw, zacznij od wyglądu. A potem do dzieła!

10 najgorszych tekstów na podryw

Zanim jednak przyjdzie czas na 10 tekstów na podryw, które zagwarantują Ci sukces, przeczytaj te, które naszym zdaniem mogą Cię skompromitować w oczach kobiety. 

1.No i dokąd tak kopytkujesz, przepiękna gazelo?

2.Jesteś tak piękna, że na trzeźwo też byś mi się chyba podobała.

3.Cześć mam na imię… [wstaw swoje imię]. Zapamiętaj to imię koniecznie, bo w nocy będziesz je krzyczeć. [Krótka pauza] W koszmarze, jaki ci się przyśni po tym kiepskim podrywie. Daj mi chwilę, a gwarantuję, że wymarzę złe wrażenie, jakie na tobie zrobiłem.

4.Masz chłopaka? To już najwyższy czas, byś poczuła, jak to jest mieć prawdziwego mężczyznę.

5.Czy tu jest tak gorąco, czy to po prostu Ty?

6.Laleczka, widzę, że jesteś jakaś samotna. Może byśmy się zapoznali?

7.Jesteś brana pod uwagę, nie zmarnuj tego.

8.Chodź mała, a tak ci sakwę przetrzepię, że żaden grosik w niej nie zostanie.

9.Jesteś dla mnie priorytetem na tej imprezie. 

10.Chodź, a przeprowadzimy tak głębokie rozważania filozoficzne, że ujrzysz poprzednie wcielenie.


Top 10 najlepszych tekstów na podryw

Kiepskich, żenujących i najgorszych tekstów na podryw jest oczywiście znacznie więcej. To jedynie malutki wycinek męskich możliwości. 

Dla równowagi poniżej znajdziesz 10 naszym zdaniem najlepszych tekstów na podryw. 

1.Cześć, jestem facetem, który nie owija w bawełnę. Mam na imię….. i  muszę Ci powiedzieć, że jesteś po prostu piękna. Chciałbym się z Tobą spotkać, aby Cię lepiej poznać. Jak masz na imię? 

2.Zauważyłem, że interesujesz się jazdą na rowerze/fotografią/sztuką/tańcem (do wyboru). Ja także! Może porozmawiamy o tym przy kubku dobrej kawy lub herbaty?  

3.Mam wrażenie, że widziałem cię w Księdze Rekordów Guinnessa na stronie z najpiękniejszą dziewczyną świata!

4.Hej, zabieram Cię stąd! Jesteś zbyt piękna, by puścić Cię wolno!

5.Mam sto tysięcy myśli w głowie a co drugie są o Tobie.  

6.Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale wiem że musisz w niej być.

7.Hej, otrzymałem przed chwilą skargę. Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden anioł. Nie wydam Cię jeśli się przedstawisz.

8.Poznaj kogoś, kto będzie wiedział, że nie jesteś idealna – ale będzie Cię traktował jakbyś była. Tym kimś jestem ja!  

9.Czy uważasz, że gdybym zapytał: “Przepraszam, którędy na dworzec?” moglibyśmy nawiązać znajomość? Czy jednak mam wymyślić jakiś bardziej oryginalny sposób na podryw?

10.Czy jesteś samotna? Ja też. Może porozmawiamy o tym przy drinku/kawie/herbacie? 

Powodzenia!!! 

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów