13 listopada, 2022

Czy podryw na psa działa? Na czym polega ta metoda?

Jesteś nieśmiały i masz problem w nawiązywaniu kontaktów z kobietami? Nie masz odwagi na podryw? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na któreś z pytań, czas pomyśleć o czworonożnym przyjacielu. Dlaczego?  Czy wiesz, że podryw na psa, to skuteczna metoda na poznanie ciekawej dziewczyny? I jeśli nawet należysz do grona nieśmiałych facetów, obecność czworonożnego przyjaciela nie tylko doda Ci pewności siebie, ale i zwiększy Twoje szanse na skuteczne nawiązywanie znajomości z płcią przeciwną. 

Podryw na psa ociepla wizerunek

Mówi się się, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. To powiedzenie ma zastosowanie nie tylko do Twojego wyglądu, ale również zachowania i najbliższego otoczenia. Przeprowadzone kilka lat temu przez naukowców z American Pet Products Association badania pokazały, że samotni mężczyźni posiadający psa są atrakcyjniejsi dla kobiet. Dlaczego? 

Miłośnik czworonogów wydaje się kobietom bardziej godny zaufania. Wydaje się też, że jeśli facet ma psa jest bardziej opiekuńczy i troskliwy od mężczyzny nie posiadającego żadnych pupili. A to sprawia, że już na początku podrywu masz przewagę nad konkurencją. 

Dodatkowo jako właściciel psa będziesz postrzegany przez płeć piękną jako facet dojrzały i odpowiedzialny. Stosując podryw na psa łatwiej też uzyskać numer telefonu od spotkanej kobiety. 


Podryw na psa – jak zagadać? 

Wiesz, że podryw na psa jest dużo skuteczniejszy niż zwykle podrywanie? Badania przeprowadzone przez American Pet Products Association pokazały, że jako właściciel psa masz dużo większe szanse na otrzymanie numeru telefonu od dziewczyny, która wpadła Ci w oko w parku lub innym miejscu publicznym. 

Czworonog przy Twoim boku nie tylko doda Ci animuszu i pewności siebie, ociepli Twój wizerunek, ale i ułatwi nawiązanie kontaktu. 

A jak zagadać do dziewczyny? To bardzo proste. Jeśli jesteś na spacerze że swoim psem lub kotem i wpadnie Ci w oko dziewczyna, podejdź do niej i poproś, żeby przez sekundę przytrzymała smycz, bo złapał Cię skurcz ręki lub musisz zawiązać but. Stąd już prosta droga do poprowadzenia dalszej konwersacji. Pamiętaj przy tym, by być pozytywnym, uśmiechniętym i naturalnym. Nie krępuj się prawić komplementy. 

Jeśli w oko wpadła Ci dziewczyna z psem na spacerze, sytuacja wydaje się jeszcze prostsza. Podejdź do niej i zagadaj o psa, zapytaj o imię, skomplementuj urodę psa, zaproponuj wspólną zabawę z Twoim, jeśli psiaki się polubiły. Taka sytuacja wydaje się wręcz idealna, bo łatwiej o numer telefonu, łatwiej też zaproponować kolejne spotkanie na wspólne zabawy zwierzaków. A stąd już bliska droga do lepszego poznania, a kto wie, może i nawet miłości. 

Nasz rada – nie udawaj! 

I na koniec dobra rada. Nigdy nie udawaj. Dziewczyna wcześniej czy później odkryje Twoje kłamstwo, a wtedy podryw nawet przy najpiękniejszym pupilu wydaje się być trudnym. Podobnie, jeśli nie lubisz zwierząt, a czworonogów szczególnie, nie udawaj, że jest inaczej. Co prawda podrywanie na psa ułatwia nawiązywanie kontaktów, jednak wierz mi, jest znacznie więcej skutecznych sposobów i miejsc na poznanie cudownej kobiety i oczywiście na miłość.

I pamiętaj, że ćwiczenie czyni mistrza! 

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów