Podryw Ukrainki – skuteczne metody podrywania w Polsce i na Ukrainie 

W ostatnim roku do Polski trafiło blisko dwa miliony uchodźców z Ukrainy. Większą część z nich stanowią kobiety. Zdaniem wielu polskich mężczyzn Ukrainki są nie tylko piękniejsze od polskich kobiet, ale też bardziej gustownie się ubierają. Jak zatem wygląda podryw ukrainki?

Zraziłeś się do polskich kobiet lub szukasz w życiu odmiany? Być może poderwanie i poznanie miłej Ukrainki wniesie w Twoje życie słońce, energię, ekscytację i kto wie, może miłość? Jeśli jesteś gotowy przełamywać barierę językową i jesteś otwarty na nowe doświadczenia, czas wyruszyć na podryw Ukrainki. 

JEŻELI TYLKO CHCESZ…

  • by to ona pragnęła się z Tobą spotkać
  • mieć randki z najbardziej atrakcyjnymi kobietami
  • wyróżnić się z tłumu „standardowych” facetów
  • zbudować atrakcyjny profil w social media
podryw przez internet

Skuteczny podryw Ukrainki o tym pamiętaj 

1.Ukrainki wychodzą za mąż dość szybko, bo w wieku mniej więcej 25 lat,

2.Chodząc na randki i podrywając dziewczyny z Ukrainy, to Ty płacisz zawsze rachunki (Ukrainki w bardziej tradycyjny sposób postrzegają rolę mężczyzn i rolę kobiet),  

3. Pilnuj mowy ciała – bądź pewny siebie, utrzymuj kontakt wzrokowy, uśmiechaj się, zadbaj o prostą sylwetkę. I oczywiście nie zachowuj się nerwowo, kiedy nagle zapadnie między Wami cisza,

4. Nie komplementuj od razu jej wyglądu. 

5. Zainicjowany delikatny i nienachalny kontakt fizyczny pozwoli zbudować między Wami iskry i prawdziwe napięcie.

6. Jeśli nie wiesz, jak zagaić rozmowę, koniecznie wykorzystaj najlepsze teksty na podryw. 

Podryw na Ukrainie

Niezależnie od tego, czy będzie do podryw we Lwowie czy innej części Ukrainy, stały bywalcy towarzyskich wypraw na Ukrainę zapewniają o wysokiej skuteczności polskich mężczyzn. Na jednym z forów poświęconych tej tematyce możemy przeczytać, że kobiety na Ukrainie wolą polskich facetów, którzy w odróżnieniu od ukraińskich bratanków są zadbani, szarnancy i dobrze wyglądają. Dlatego, jeśli wyruszasz na podryw Ukrainki zadbaj o swój wizerunek. Niech Twój nienaganny wygląd, elegancka koszula, eleganckie spodnie i buty, świeży zapach i ułożona fryzura porwą serca tamtejszych dziewczyn. 

Podryw na Ukrainie plusy i minusy

Jeszcze dwa, trzy lata temu wycieczki do Lwowa i innych miast Ukrainy cieszyły się wśród polskich mężczyzn ogromnym powodzeniem. Na podstawie wspomnień mężczyzn regularnie wyruszający na sexwycieczki do Lwowa zebraliśmy dla Was ich plusy i minusy. 

1.Blisko 100% skuteczność 

Jak podkreślają nasi podrywacze, na Ukrainie szansa na poderwanie dziewczyny na sex jest blisko 100%. Musiałbyś się sporo natrudzić, by zepsuć swoje szanse na gorący wieczór w ramionach ponętnej Ukrainki.

2. Niższy próg wymagań i duża otwartość. 

Jak się okazuje dziewczyny za Wschodniej granicy mają niższy próg wymagań, a co za tym idzie, każdy obcokrajowiec schludnie ubrany ma na starcie większe szanse na powodzenie i sukces w podrywie. Jak się okazuje wśród wielu polskich mężczyzn Ukraina została okrzyknięta mianem europejskiej Tajlandii. 

Żeby jednak nie było tak pięknie i kolorowo, wybierając się na podryw we Lwowie warto pamiętać o tym, by:

1.Na podryw wybierać się w kilku. Zdarzają się sytuacje, kiedy dziewczyny proponują dokończenie randki u niej w mieszkaniu, lecz zamiast tego w ciemnej uliczce czeka na amanta lanie od ukraińskich dresiarzy.

2. Koniecznie pilnuj drinków. Zdarza się bowiem niejednokrotnie, że do napojów dosypywane są środki, po których film Ci się urywa. A kiedy wrócisz do świadomości może się okazać, że po dziewczynie, Twojej komórce i portfelu z całą kasą ani śladu.

3. Jadąc na podbój Ukrainek pamiętaj też, że to właśnie na Ukrainie jest najwyższy w Europie odsetek osób zakażonych wirusem HIV. 

Dodaj komentarz