17 czerwca, 2023

Jak i gdzie poznać dziewczynę

Jak poznać dziewczynę i gdzie poznawać dziewczyny? To pytania, które nadal zaprzątają niejedną męską głowę. I możemy być pewni, że dopóki będzie istniał świat, kolejne pokolenia mężczyzn będą odkrywać na nowo sposoby  na podrywanie i poznawanie kobiet.  Żyjemy w świecie, w którym bardzo często najlepiej odnajdujemy się w wirtualnej rzeczywistości. Zakupy przez internet, praca przez internet, wirtualne podróże po świecie i portale, za pośrednictwem których poznajemy znajomych z całego świata. Tak duże przekierowanie uwagi na online sprawia, że w realnym życiu, w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem (szczególnie z kobietami) niejednokrotnie stajemy się bezradni. Jak zatem pomimo pewnych powiedzmy "ograniczeń" poznać dziewczynę? Ruszamy z pomocą. 

Jak poznać dziewczynę? 

Prawdę mówiąc sposobów na to, jak poznać dziewczynę jest wiele, podobnie, jak miejsc, w których możesz spotkać tą jedyną. I nie trzeba tu ani wyjątkowych umiejętności, ani opanowania sprawdzonych tekstów na podryw dziewczyny

Bądź uważny

Po pierwsze wystarczy Ci uważność i dobra obserwacja najbliższego otoczenia. Nie na darmo mówi się, że najciemniej pod latarnią. Może się okazać, że w bliskim sąsiedztwie, na studiach lub w pracy codziennie widujesz się z mega dziewczyną, na którą nie zwracasz uwagi. Dlatego zachowaj czujność i bądź uważny. Może od dawna kokietuje Cię lub podrywa świetna dziewczyna. 

Rozwijaj swoje pasje 

Umówmy się. Aby poznać dziewczynę musisz wychodzić z domu. Warto też rozwijać swoje pasje, bo po pierwsze “wychodzisz do ludzi” , a to już pierwszy krok, aby poznać kogoś fajnego. Po drugie, nic tak nie zbliża ludzi do siebie i nie scala związku jak wspólne zainteresowania. Jeśli więc kochasz wspinaczkę, nikt tak Cię nie zrozumie, jak kobieta, dla której wspinaczka jest frajdą. Jeśli kochasz książki i jesteś prawdziwym molem książkowym, kobieta ceniąca książki będzie Twoim idealnym dopełnieniem. 

Gdzie poznawać dziewczyny w sieci? 

Przewrotnie zacznijmy od sieci i wirtualnych znajomości. Jeśli obawiasz się, że w realnym życiu możesz mieć jednak problem z poznaniem dziewczyny, w internecie znajdziesz wiele sprzyjających ku temu okoliczności. 

Portal randkowy 

Przede wszystkim zacznij od portalu randkowego. W tym przypadku niezwykle ważne jest profilowe zdjęcie i opis, jaki zamieścisz na profilu. Opis powinien być zachęcający i intrygujący, ale przede wszystkim zgodny z prawdą. W przypadku zdjęcia postaw na aktualne, wyraźne i jasne zdjęcie. 

Czasem poznanie dziewczyny przez Internet jest prostsze, niż w realnym życiu. 

Poznaj innych graczy

Jeśli jesteś zagorzałym graczem dla kobiety, która nigdy nie grała na komputerze lub nie lubi tego rodzaju rozrywek, Twoja pasja może być prawdziwą przeszkodą. Z racji jednak, że gry online, to świat sprzyjający interakcjom społecznym, możesz spotkać tu nieoczekiwanie wybrankę swego serca. I choć z początku poznana w grze dziewczyna może być Twoim sojusznikiem w grze, z czasem może wytworzyć się między Wami prawdziwa nić sympatii, która (kto wie) może przerodzić się w coś więcej 

Bądź aktywny na forum

Internetowe dyskusje, to kolejny obszar, w którym możesz spotkać kobietę, którą zechcesz poznać bliżej. A nic tak nie rozpala uczuć i emocji, jak żywa dyskusja. Być może w dyskusji, w której bierzesz udział Twoją uwagę przykuły wpisy dziewczyny, która podziela Twoje opinie lub myśli zgoła inaczej? Nie bój się skomentować jej wpis i przejść na priv, by lepiej ją poznać. 

Gdzie szukać dziewczyny w realu?

Jeśli jednak wolisz znajomości w realnym życiu i nie masz oporów przed podrywaniem, warto wymarzonej kobiety poszukać w miejscach, do których często chodzi. Bar, kawiarnia, siłownia, basen lub uczelnia. Wszędzie tam, gdzie często bywasz. 

Imprezy publiczne

Cykliczne wydarzenia kulturalne, koncerty, kabarety. To wydarzenia, które sprzyjają poznawaniu nowych osób, które podzielają Twoje zainteresowania. Biorąc pod uwagę, że o ile na dyskoteki ludzie najczęściej wybierają się grupami, o tyle na koncerty, przedstawienia czy kabarety niejednokrotnie wybierają się samotnie. To z kolei sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. 

Kluby i dyskoteki

Miejsca, w których możesz poznać dziewczynę jest tak dużo, że z pewnością każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Jeśli zamiast spokojnej duszy siedzi w Tobie wariat, być może zamiast koncertów i spektakli warto wybrać się na dyskotekę lub do klubu. W tym przypadku jednak pamiętaj, że jeśli szukasz kogoś na stałe, kluby i dyskoteki sprzyjają raczej przelotnym znajomościom.

 

Sport to nie tylko zdrowie

Czy wiesz, że sport to nie tylko zdrowie? To również świetna okazja, by poznać ciekawą dziewczynę i nawiązać nowe znajomości. 

Bieganie, rower, eventy biegowe lub rowerowe

Kochasz bieganie? Codziennie jeździsz rowerem? Czy wiesz, że to wspaniała okazja do nawiązywania nowych znajomości? Nie wiesz, jak zagaić rozmowę? Uśmiechnij się do dziewczyny, którą mijasz codziennie. Po kilku dniach zagadaj lub powiedz po prostu “cześć”. Po kilku dniach zagadaj. Proste, prawda? 

Siłownia, basen, sporty zimowe

Uprawianie sportu, to prosta droga do poznania nowych osób, a co za tym idzie, to również dobry sposób na poznanie fajnej dziewczyny. Podobnie, jak w przypadku biegania, również i tu wystarczy najpierw uśmiech, kontakt wzrokowy, a potem już prosta droga do rozmowy i bliższego poznania. 

Szkoła, uczelnia i praca 

W pracy, szkole i na uczelni spędzamy większość swojego czasu. W wielu przypadkach to właśnie w tych przestrzeniach możemy szkole czy na uczelni spędzamy większość czasu, stąd to idealne miejsce na to, by spotkać swoją drugą połowę lub przynajmniej dobrą znajomą. 

Kursy językowe i kursy zawodowe

Decydując się na kursy językowe lub doszkalające możesz nie tylko podnieść swoje kwalifikacje, ale również zawrzeć nowe znajomości. Co ważne, być może wśród osób uczęszczających na zajęciach spotkasz ciekawą dziewczynę, która tak jak Ty stawia na rozwój i nowe umiejętności. 

Jak poznać dziewczynę? – podsumowanie

Na poznanie nowych znajomych i ciekawej dziewczyny, z którą połączy Cię nie tylko nić sympatii, ale i gorące uczucie nigdy nie jest za późno. Pamiętaj jednak, że nie znasz dnia i godziny, kiedy na Twojej drodze pojawi się właśnie Ona, dlatego zachowaj czujność, bądź uważny i otwarty. 

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów