15 sierpnia, 2023

O czym pisać z dziewczyną? Sprawdzone tematy do pisania

O czym rozmawiać z dziewczyną? Jak zagadać? Jakie wybrać tematy do pisania z dziewczyną? Z pewnością te pytania nie raz pojawiły się w Twojej głowie, kiedy zobaczyłeś świetną dziewczynę. Jeśli nadal nie znalazłeś swojego sposobu, przeczytaj post do końca. Pierwsza rozmowa z dziewczyną, pierwsze zagadanie w mediach społecznościowych. Choć z pozoru może wydawać się, że faceci podryw i dobrą bajerę mają we krwi, nie mniej nic bardziej mylnego. Temat podrywu, skutecznego bajerowania i poznawania dziewczyn wciąż wydaje się gorącym tematem. A z porad dotyczących skutecznego podrywu i nawiązywania relacji damsko-męskich korzystają tysiące mężczyzn. Jeśli również należysz do tego grona, przychodzimy Ci z pomocą. 

Tematy do pisania z dziewczyną 

Zanim napiszemy, o czym można pisać z dziewczyną, podsuwamy Ci kilkanaście sprawdzonych tematów do pisania z dziewczyną, a także jakich tematów warto unikać, by nie spalić kontaktu. 

Rozmowa z dziewczyną (niezależnie od tego czy jest to bezpośrednia rozmowa czy rozmowa przez komunikator) powinna zarówno Tobie, jak i jej sprawiać przyjemność. A co za tym idzie z pewnością nie powinna przypominać wywiadu lub przesłuchania. Niezależnie od tematu, na który będziecie rozmawiać, ważne, żebyś aktywnie słuchał i zadawał pytania. 

Na jakie tematy warto porozmawiać? 

Rozmawiając z dziewczyną warto wybadać, jakie ma zainteresowania, czym się na co dzień zajmuje. Jeśli będzie to Wasza pierwsza rozmowa i nie wiesz, o czym pisać z dziewczyną przejrzyj jej profil. Zerknij, o czym pisze, jakie ma zainteresowania. To z pewnością pozwoli Ci na luzie rozpocząć rozmowę. 

Poza zainteresowaniami i hobby, z dziewczyną warto porozmawiać również o podróżach (jeśli widzisz, że jej profil obfituje w zdjęcia z licznych wyjazdów lub często w postach wspomina, że często podróżuje), ulubionych zwierzętach czy o szokujących wydarzeniach, które ostatnio miały miejsce.  

Jakie tematy można jeszcze poruszyć? 

 • muzykę,
 • film,
 • dzieciństwo,
 • jedzenie,
 • relacje damsko-męskie,
 • motoryzację, 
 • modę. 

 

Jakich tematów warto unikać? 

Są jednak tematy, których z całą pewnością warto unikać. Nic tak bowiem nie psuje atmosfery, jak rozmowa, w której poruszasz tematy związane ze szkołą czy pracą. Pamiętaj, że najczęściej jesteśmy tak mocno uwikłani w temat szkoły i pracy, a przy tym oba miejsca są dla wielu czynnikiem stresogennym, że poruszanie tych kwestii na randce czy podczas rozmowy z poznaną dopiero dziewczyną zazwyczaj zakończy się fiaskiem. 

Jakich tematów warto jeszcze unikać? 

Z pewnością kwestii związanych z byłymi partnerami, polityką, sexem (zwłaszcza na początku znajomości), rodziny i Sportu (chyba że zauważyłeś, że sama chce na te tematy rozmawiać).

Rozmowa i pisanie z dziewczyną – kilka przydatnych wskazówek 

Rozmowa z dziewczyną, to nie przesłuchanie, dlatego podczas swojej rozmowy nie strzelaj kolejnymi pytaniami niczym z karabinu, lecz uważnie słuchaj i zadawaj pytania związane z jej wypowiedzią. Nie bój się sparafrazować jej wypowiedzi. Będzie to dla niej sygnał, że uważnie jej słuchasz i jesteś nią prawdziwie zainteresowany.

Dobieraj tematy do dziewczyny

Rozmawiając z dziewczyną obserwuj uważnie jej mowę ciała i jej reakcje na poruszane tematy. Jeśli widzisz, że kręci włosami, odsuwa się od Ciebie lub zerka w bok, to sygnał, aby zmienić strategię i tematykę. Bądź strategiem, który na bieżąco reaguje na sytuację. Jeśli widzisz, że rozmowa o hobby czy muzyce ją nudzi, zmień temat. Kiedy jednak widzisz, że żywo reaguje i wykazuje zainteresowanie, kontynuuj rozmowę. Jesteś na dobrej drodze.

 

O czym rozmawiać z dziewczyną – oryginalne pytania i tematy 

Na dobrą drogę w rozmowie z dziewczyną mogą Cię też sprowadzić oryginalne i niebanalne pytania, których nie powstydziłby się nawet największy i najbardziej wprawiony podrywacz. 

Ten rodzaj pytań świetnie sprawdzi się w przypadku otwartych dziewczyn, pozytywnych i niebanalnych. Podobnie, jak w przypadku poprzednich pytań, również w tym przypadku warto obserwować jej reakcje i mowę ciała. Dzięki temu będziesz wiedział, czy ten rodzaj pytań jej odpowiada czy jednak zmienić kierunek rozmowy. 

O jakich pytaniach mowa? 

Takich, które wymagają od dziewczyny zastanowienia i puszczenia nici wyobraźni. Takich, które mogą pokazać Ci dziewczynę z zupełnie innej strony. Kto wie. Może w trakcie rozmowy okaże się, że macie ze sobą dużo więcej wspólnego niż przypuszczałeś. 

Gotowy? Długopis w ręce? Spisz sobie te pytania, które Ci pasują i które są spójne z Tobą. 

 1. Gdyby miała wybrać postać z bajek Disneya lub filmów Marvela, która zagra główną rolę w filmie o Twoim życiu, to jaką postać wybrałabyś? 
 2. Czy masz marzenie z dzieciństwa, które już spełniłaś? Jeśli tak, to czego dotyczyło? 
 3. W jaką dziwną lub zabawną rzecz lub postać wierzyłaś jako dziecko?
 4. Gdybyś miał komuś opowiedzieć historię swojego życia, dając mu do przeczytania książkę/obejrzenia film, to co by to było?
 5. Gdybyś mogła oswoić jakiekolwiek zwierzę, to jakie zwierzę wybrałabyś?
 6. Czy jest jakieś polskie słowo, którego nienawidzisz ze względu na brzmienie?
 7. Czy jest jakaś supermoc, którą chciałabyś posiąść na jeden dzień?
 8. Gdybyś mogła przez całe swoje życie jeść tylko jedną rzecz/słuchać jednego albumu/oglądać jeden film lub czytać jedną książkę (wybierz pasującą Ci kategorię), to na co zdecydowałabyś się? 
 9. Jaki byłby główny motyw muzyczny w filmie opowiadającym o Twoim życiu?
 10. Gdybyś mogła zjeść kolację z dowolną osobą na świecie, kogo wybrałabyś i dlaczego? 
 11. Wyobraź sobie, że widzisz pożar i możesz z płonącego budynku wynieść dwie rzeczy. Jakie przedmioty wyniosła byś najpierw? 
 12. Gdybyś mogła być postacią z kreskówki, która nosi cały czas ten sam strój, to jaką postacią chciałabyś być i jak byłabyś ubrana?
 13. Gdybyś mogła spędzić jeden dzień w przeszłości, do jakich czasów chcesz się cofnąć?
 14. Masz możliwość powiedzenia jedynie 30 słów. Co byś powiedziała? 
 15. A gdybyś zupełnie bezkarnie mogła zrobić coś totalnie szalonego na co normalnie nie zdecydowałabyś się, co by to było? 
 16. Możesz spotkać dowolną postać historyczną. Jaką osobę chciałabyś spotkać? 
 17. Gdybyś mogła zapytać swojego zwierzaka o cokolwiek, to o co chciałabyś zapytać?
 18. Teraz trudne pytanie. Wolałabyś zmienić jedną rzecz w przeszłości czy zobaczyć jedną rzecz z przyszłości? 
 19. Gdybyś miała wystarczającą ilość pieniędzy i nie musisz pracować, to czym  chciałabyś się zajmować? 
 20. Szczęście czy pieniądze? Na co stawiasz? 
podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów