7 września, 2022

Na czym polega podryw na Lewandowskiego, chama, misia czy malarza?

Znalezienie dziewczyny czy partnerki, to niejednokrotnie ogromne wyzwanie. Wiele dziewczyn zwyczajnie buduje wokół siebie otoczkę niedostępnej a my faceci, często boimy się zagadać. Powstało wiele różnych metod i sposobów na podryw, lecz nie wszystkie są skuteczne i nie każda trafi do serca naszej ulubienicy. Warto więc poznać jak najwięcej z nich i nauczyć się ich stosować w praktyce, by zwiększyć swoje szanse. W tym artykule przedstawię kilka pewnych i sprawdzonych sposobów na podryw, które mają największe szanse powodzenia.

Podryw na Lewandowskiego

Poszukiwanie skutecznych sposobów na podryw może odbywać się w różnych okolicznościach. Czasami najlepsze teksty znajdujemy, czytając o sporcie, oglądając telewizję czy kanały streamingowe. Podryw na Lewandowskiego to jedna z metod, którą rozpowszechniła żona słynnego piłkarza. Kluczem do rozpoczęcia ich związku okazała się jedna z pierwszych rozmów pomiędzy Robertem a Anią. Żona piłkarza usłyszała wtedy następujący tekst: Daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz. Tym jednym zdaniem bardzo ją urzekł i sprawił, że bez większych problemów umówiła się z nim na randkę. Jak widać odpowiednie słowa mogą sprawić więcej, niż nie jeden gest. Przed podejściem do dziewczyny warto więc ułożyć sobie w głowie przebieg rozmowy i kilka strategii, by nigdy nie dać się zaskoczyć

Podryw na chama

Czasami, by zdobyć względy u dziewczyny, należy zaryzykować. Jeden z popularniejszych sposobów na zaimponowanie płci przeciwnej to tzw. podryw na chama. Jestem pewien, że większość o nim słyszała i przynajmniej raz w życiu było świadkiem ego, gdy ktoś próbował go użyć. Kluczem do sukcesu stosując tę metodę ,jest odpowiednie wyczucie chwili i nastroju. Najczęściej możemy stosować ten sposób na imprezie lub w barze gdzie zazwyczaj panuje luźna atmosfera. Przykładowy tekst, jaki możemy wtedy wypowiedzieć to „czy wiesz, że jedno piwo ma tyle kalorii, że potrzeba 55 minut baraszkowania, żeby je spalić?”. Pamiętajmy jednak, że wiele zależy od sytuacji i tego, w jakim miejscu się znajdujemy. Podryw na chama warto stosować, gdy znamy dziewczynę już jakiś czas i wiemy, czy ma poczucie humoru.

 

Podryw na malarza

Poderwanie dziewczyny najczęściej wymaga od nas naprawdę dużego zaangażowania. Odpowiedni tekst na początku rozmowy może nam to ułatwić lub utrudnić. Warto więc dobrze się do tego przygotować i odpowiednio wyczuć chwilę, by w pełni wykorzystać szansę. Podryw na malarza ma ze sobą dość dużo wspólnego z podrywem na chama. Kultowy tekst możemy znaleźć na wielu memach i filmikach:

  • cześć Mała, jesteś może malarzem?
  • nie, a dlaczego pytasz?
  • bo Twoje ręce idealnie pasują do mojego pędzla.

Tego typu teksty są dość popularne i niejednokrotnie przynoszą zamierzony efekt. Wystarczy wyczuć odpowiedni moment, by go zastosować. Kluczem do poderwania dziewczyny jest więc nie tylko baza gotowych sposobów, ale również pewna umiejętność dostosowania ich do danej sytuacji.

Podryw na misia

Idea tego sposobu jest bardzo prosta. Budujemy wizerunek siebie jako mężczyzny zmęczonego poprzednim związkiem, którym trzeba się zaopiekować. Podryw na misia i jego sens bardzo dobrze opisuje piosenka o tym tytule. Pamiętajmy, że wiele kobiet wprost marzy o facecie, którym będzie mogła się opiekować i leczyć jego rany. Jeśli więc widzisz lub nawet przeczuwasz, że dziewczyna, którą chcesz poderwać, należy do tego rodzaju kobiet, to nie wahaj się, tylko działaj. 

Podryw na humana

Absolutnie każdy ze sposobów na podryw może przynieść różne efekty. Wszystko zależy od nas, naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Podryw na humana jednak bije ostatnio rekordy popularności. Nie od dziś wiadomo, że wiele osób po w trakcie studiów pracuje w MC Doland’s, jednak to właśnie do humanistów najbardziej przykleiła się łatka pracownika tej sieci. “Ładnie będzie Ci w czapeczce kierownika MC Donald’s”, “poproszę frytki do tego” i tego typu teksty mogą również być świetnym sposobem na podryw.

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów