25 stycznia, 2023

Najlepsze cytaty na podryw – inteligentne i śmieszne

Podryw kobiety, to prawdziwa sztuka. Mieszanka elokwencji, osobistego uroku i tego czegoś, co sprawi, że spośród wielu mężczyzn, ona spojrzy przychylnym okiem właśnie na Ciebie. A jeśli do tego dodasz najlepsze cytaty na podryw efekt, masz murowany. Sprawdzone teksty na podryw, to jeden ze sposobów na skuteczne uwodzenie. Jeśli jednak na Twoim radarze pojawiła się wyjątkowa kobieta przyzwyczajona do podrywu i komplementów ze strony mężczyzn, musisz się wysilić. O czym mowa? Już wyjaśniamy.

Najlepsze cytaty na podryw – kiedy użyć? 

Z cytatami na podryw jest podobnie, jak z wierszami na podryw. Trzeba wiedzieć, kiedy ich użyć. Nie w każdej sytuacji i w przypadku nie każdej kobiety czy dziewczyny sprawdzą się te same metody i sposoby. Dlatego zanim użyjesz któregokolwiek, przypatrz się kobiecie lub jeśli ją znasz, zastanów się, jakie słowa i która z metod będą odpowiednie. Tym bardziej, że nieodpowiedni sposób może do Ciebie skutecznie zniechęcić.

Cytat na podryw odpowiednio dobrany do sytuacji i kobiety możesz użyć jako liścik miłosny, wysłać w wiadomości lub zacytować. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni. A wierz mi, że w sztuce podrywania wyobraźnia powinna być niczym nieograniczona. 

Najlepsze cytaty na podryw – przykłady 

Carlos Ruiz Zafón, “Cień wiatru” 

Serce niewiasty to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego umysłu prostackiego samca”. 

Michał Kuzborski, Paradoks kłamcy

“I choć nie miałem w planie uwodzenia Kocicy, wyglądała w tym świetle tak dobrze, że maksimum, na które było stać moją siłę woli, to stanowcze “być może”.

Najlepsze cytaty o podrywie

“Zarówno w literaturze pięknej, jak i w poradnikach można znaleźć nie tylko cytaty na podryw. Wiele cytatów, jakie znajdziemy dotyczy tajemne sztuki uwodzenia i podrywu.”

Martyna Kubacka, Bezczelna

“Stary, właśnie odnalazłem swoją drugą połówkę. – Popatrzył na mnie jak na kawał mięcha. – Gdzie byłaś całe moje życie? – Chowałam się przed tobą, kretynie – zrobiłam obrzydzoną minę”.


Caren Lissner, Druga runda

“Chodzą po barach, wybierają same atrakcyjne dziewczyny, a potem dziwią się, że dostali kosza. Czemu tu się dziwić, skoro dziewczyny, które podrywają, są równie powierzchowne jak oni. Chodzi później taki po świecie i mówi: ,,Dziewczyny wcale nie lubią miłych facetów”. Dlaczego nie interesują was zwykłe, miłe dziewczyny? Takie, które lubią zwykłych miłych mężczyzn. Skoro w barach podrywacie same piękności, jak możecie narzekać, że one kierują się takimi samymi kryteriami jak wy?”

Karina Pjankowa, Z miłości do prawdy

“- Jak Cię wołają? – podejrzany typ przeszedł do natarcia.

Miałam straszną ochotę palnąć coś w rodzaju:”Mnie nie wołają, ja sama przychodzę”. 

Marcin Szabelski, Mistrz podrywu. Sztuka uwodzenia

“Wszystko może się zdarzyć… Nigdy nie wiesz, co się stanie podczas znajomości z daną kobietą. W tym tkwi magia całego procesu uwodzenia” .

Jakub Żulczyk, Zrób mi jakąś krzywdę

“Jak mam przebić blokadę? To nie jest jak podrywanie dziewczyny. To jest jak włamywanie się do strzeżonego serwera – tylko nie tak efektowne jak w hollywoodzkich filmach, intensywną muzyką i wystukiwaniem milionów kombinacji podczas paru sekund dzielących świat od atomowego holocaustu.”

Joanna Chmielewska, Jak wytrzymać z mężczyzną

” Poderwawszy i pozwoliwszy się zdobyć, dopiero zaczynamy mieć porządne kłopoty!”

Ernest Cline, Armada

” Podniosła oczy i napotkała mój wzrok. Wskazałem miejsce obok niej.

-Mogę się przysiąść?

Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale to mistrzowskie zagajenie było czystą improwizacją.”

Joanna Balicka, Korepetytor

” (…) kiwnął brodą na czekoladę. – Chcesz? (…)

Jeśli nie poprawi mi humoru, złożę u ciebie reklamację – droczyłam się.

– Przejazd jest darmowy. Jedyne, co możesz mi złożyć to swój numer telefonu na opakowaniu (…)”. 

Olga Gromyko, Wierni wrogowie

“-Szel a co jest dla ciebie najważniejsze w mężczyźnie? – zapytał Weres niespodziewanie.

-Zapach- odpowiedziałam bez wahania, darując sobie żarty na temat wątroby i chrząstek.

-Jak to? -zdumiał się Mrok- Czyli zje ząbek czosnku i już nie jest w twoim guście?

-Czosnek to ja sama lubię- Mężnie zbadałam zawartość tacy i ograniczyłam się do wody i jabłek- Ale biorąc pod uwagę, że w ciemności wszyscy mężczyźni są tak samo szarzy jak koty, należy kierować się nie wyglądem a zapachem.

-To jak on powinien pachnieć?- Mrok ukradkiem powąchał się pod pachą i chyba zaczął rozumieć, dlaczego elfka dała mu kosza.

-Domem- mruknęłam marzycielsko, na chwilę zapominając gdzie jestem.- Miłością. Żeby po można było wsadzić nos, objąć i zasnąć… a nie biec ze wstrętem do miednicy z wodą.”

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów