19 września, 2022

Podryw na dziewczynę oraz podryw na chłopaka. Na czym polegają?

Jak skutecznie poderwać dziewczynę lub chłopaka? Na co zwrócić uwagę? Jakich słów powinniśmy użyć, by odnieść sukces i zwrócić na siebie uwagę swojej wybranki lub wybranka? Podryw, to nic innego, jak proces komunikacji, w efekcie którego możemy poznać bliżej osobę, która nam się podoba i nawiązać z nią (przy odrobinie szczęścia i odpowiedniego poprowadzenia rozmowy) trwałe relacje. Każdy, kto próbował swoich sił wie, że zarówno podryw na dziewczynę, jak i podryw na chłopaka to nie taka prosta sprawa. Wymaga od nas wiedzy na temat płci przeciwnej, a także umiejętności bycia elastycznym, ponieważ każda osoba jest inna, a zatem każdy podryw może wyglądać zupełnie inaczej.

Podryw na dziewczynę – na co ona zwraca uwagę?

Jeśli jesteś facetem, który właśnie szykuje się do podrywu, pamiętaj o kilku istotnych elementach. Przede wszystkim zarówno w podrywie, jak i flirtowaniu ważna jest pewność siebie, (ale nie przesadna) i poczucie humoru. Dobrze postrzegany jest również dystans do siebie. Badania pokazują, że mężczyźni z poczucie humoru są lepiej postrzegani przez kobiety. Nie bez znaczenia jest również pierwsze wrażenie, dlatego idąc na randkę czy też podryw, zawsze zadbaj o schludny wygląd. I nawet, jeśli od środka zjada Cię trema i strach, pamiętaj o uśmiechu. Nic też tak bardzo nie psuje randki, jak partner, który nie tylko za dużo mówi o sobie, ale też nie potrafi słuchać drugiej osoby. Jeśli nie okażesz zainteresowania dziewczynie, z którą się umówiłeś, nie będziesz zadawał pytań i nie pokażesz, że wszystko co mówi, jest dla Ciebie ważne, Twój podryw na dziewczynę zakończy się fiaskiem. Możesz być tego pewien.

Podryw chłopaka – na co on zwraca uwagę?

Podobnie, jak w przypadku mężczyzn, bardzo ważnym elementem rozmowy jest otwartość, uważne słuchanie i zadawanie pytań. Nie wstydź się pokazać, że niektórych rzeczy nie wiesz i nie rozumiesz. Pytając sprawisz, że mężczyzna, z którym rozmawiasz poczuje się atrakcyjny i wysłuchany. Oczywiście, ponieważ większość facetów to wzrokowcy, wybierając się na spotkanie, pamiętaj o odpowiednim, zadbanym wyglądzie – zadbaj o makijaż, (jeśli się malujesz) i fryzurę. Koniecznie zwróć uwagę na wybór odpowiedniego stroju. W takim przypadku świetnie sprawdzi się. Jak pokazują liczne poradniki opisujące, jak powinien wyglądać podryw na chłopka są pewne zachowania, który należy się wystrzegać. Należą do nich: wulgarne zachowanie, niecenzuralne słowa i nadmierne spożywanie alkoholu. Uważaj też na zbytnią pewność siebie i zbyt duży stres, które mogą popuść nawet najbardziej udaną randkę lub spotkanie.

Podryw na dziewczynę, podryw na chłopaka – gdzie podrywać?

Nie masz zbyt wielu znajomych? Zastanawiasz się, gdzie możesz poderwać dziewczynę lub chłopaka? Praktycznie wszędzie. Począwszy od parku, sklepu, bibliotekę, poprzez szkołę lub uczelnię. Podryw na dziewczynę lub podryw na chłopka świetnie sprawdzi się również na koncercie, w klubie lub dyskotece. A atmosfera, która tam panuje będzie z pewnością Twoim sprzymierzeńcem. Wśród najlepszych miejsc do podrywania przez doświadczonych amantów wymieniane są również: galerie handlowe, ulica, basen lub siłownia, domówki, jak również środki transportu. Praktycznie, jak wspomnieliśmy wcześniej, każde miejsce jest dobre, bo nigdy nie wiesz, kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach spotkasz osobę, która zwróci na siebie Twoją uwagę. Dlatego zawsze zachowuj czujność i reaguj. Raz stracona szansa może się nie powtórzyć.
podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów