1 października, 2022

Gdzie poznawać atrakcyjne dziewczyny? Jak to robić skutecznie?

Poznawanie dziewczyn nie jest Twoją mocną stroną? Z zazdrością spoglądasz na kolegów, którzy są mistrzami w podrywaniu i z łatwością zawierają nowe znajomości z dziewczynami? Koniecznie przeczytaj nasze wskazówki, a już niedługo podrywanie stanie się dla Ciebie proste i przyjemne. Gotowy?

Nie każdy urodził się Casanovą, ale przy odrobinie praktyki i determinacji każdy może nim zostać. Nawet, jeśli teraz na samą myśl o poznawaniu pięknej nieznajomej oblewają Cię zimne poty i strach Cię paraliżuje, wierz mi, że z czasem te uczucia miną. Najważniejsza jest praktyka i wyciąganie wniosków. Jeśli jesteś gotowy na wychodzenie ze strefy komfortu i pracę nad sobą, już niedługo zarówno poznawanie ludzi, jak i poznawanie dziewczyn będzie dla Ciebie przyjemnością. Nawet, jeśli jesteś introwertykiem zamkniętym w swoim świecie pamiętaj, że otwarcie się na ludzi i nowe znajomości pozwala poszerzać horyzonty i poza dozą stresu dostarcza również spory zastrzyk endorfin.

Jak poznawać nowe dziewczyny? Na co zwrócić uwagę w swoim zachowaniu?

Pewnie po przeczytaniu wstępu w głowie pojawia się jedno pytanie. Okej, ale jak poznawać nowe dziewczyny, jeśli nie mam w tym doświadczenia? Jak z nim rozmawiać skoro na samą myśl się stresuję? Oczywiście rozumiem Twoje zagubienie i niepokój, jednak postępując według poniższych wskazówek, masz duże szanse na powodzenie.

Bądź otwarty i pozytywny

Zawsze pamiętaj, że nawet, jeśli zjada Cię trema, nie pokazuj po sobie. Pamiętaj o uśmiechu, wyprostowanej sylwetce. Uważnie słuchaj dziewczyny i zadawaj pytania.

Zadbaj o wygląd

W kontakcie z drugim człowiekiem liczy się wygląd, więc pamiętaj o schludnym wyglądzie. I nie chodzi o to, żebyś teraz codziennie chodził w eleganckiej koszuli lub garniturze, ale o czyste i zadbane ubranie, które podkreśla Twoje walory.

Zawsze bądź sobą

To jedna z najważniejszych zasad w poznawaniu drugiego człowieka. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nie przechwalaj się rzeczami, których nie posiadasz. Pamiętaj, że prawda zawsze wyjdzie na jaw, a nawet najmniejsze kłamstwo może zamknąć Ci szansę na bliższe poznanie fajnej dziewczyny, a może i szansę na miłość.

Jeśli już wiesz, na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o Twój wygląd i postawę, warto teraz zastanowić się, gdzie poznawać dziewczyny?


Gdzie poznawać dziewczyny?

Prawda jest taka, że ile osób, tyle sposobów na poznawanie ludzi. Jeśli jesteś pewny siebie lub pracujesz nad pewnością siebie, praktycznie każde miejsce może sprzyjać poznawaniu dziewczyn. Niech okazja czyni Cię mistrzem.

Sprawdź również: Sposób podryw na dziewczynępodryw na chłopaka

Wspólne hobby

Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja i wspólne hobby. Dlatego, jeśli kochasz pływać, interesuje Cię wspinaczka, jesteś miłośnikiem siłowni, kochasz poezję lub dobre kino koniecznie zerknij, czy w miejscu, w którym realizujesz swoją pasję nie ma uroczej dziewczyny. Realizacja wspólnej pasji dostarczy Wam tematów do rozmów i dyskusji, pozwoli również szybciej nawiązać nici porozumienia. Dodatkowo, jeśli jesteś osobą niepewną siebie i niedoświadczoną w nawiązywaniu kontaktów, z pewnością poznanie osoby, z którą dzielisz wspólną pasję pozwoli Ci szybko przełamać pierwsze lody.

Uczelnia i praca

W pracy lub na uczelni, (jeśli jeszcze jesteś studentem) spędzamy sporą ilość czasu w ciągu dnia. Być może w swoim bliskim otoczeniu jest niesamowita kobieta, na którą wcześniej nie zwróciłeś uwagi? Codzienne spotkania są szansą na stopniowe, bliższe poznanie dziewczyny i budowanie romantycznej relacji.

Wspólni znajomi

Jeśli poznawanie dziewczyn jest dla Ciebie kłopotem, zapytaj znajomych czy w ich otoczeniu są ciekawe dziewczyny warte uwagi. Być może wspólne wyjście do knajpy czy baru pozwoli przełamać lody z nieznajomą, a obecność znajomych może dodać Ci pewności siebie.

Bar/knajpa/impreza/koncert

W imprezowym nastroju jesteśmy bardziej otwarci i szybciej nawiązujemy konwersacje. Być może to właśnie na koncercie, podczas imprezy w Twojej okolicy, czy w barze spotkasz świetną dziewczynę, do której odważysz się zgadać. Takie okoliczności sprzyjają też prostej konwersacji. Nie musisz wysilać się na iście merytoryczne wypowiedzi. Wystarczy, że na początek powiesz, że to fajne miejsce/wydarzenie/impreza i czy ona jest tego samego zdania. A potem rozmowa potoczy się sama.

Basen/biblioteka/siłownia

To kolejne miejsca, w których możesz poznać atrakcyjną dziewczynę. Każda z przestrzeni nie tylko daje Ci szansę na nawiązanie znajomości, ale też zwiększa szansę na poznanie dziewczyny, która podziela Twoje zainteresowania. A to już pierwszy krok do ciekawej relacji i nawiązanie konwersacji. Jak zagadać w każdym z tych miejsc? Wystarczy zapytać o godziny otwarcia lub ich zamknięcia. W przypadku biblioteki możesz zapytać o autora czytanej przez nią książki. W siłowni podpytać o ćwiczenia lub pokazać właściwy sposób ich wykonywania. Na basenie możesz z kolei zapytać o saunę, czy jacuzzi.

Koncerty/wydarzenia

Koncerty i wydarzenia w Twojej okolicy, to kolejne miejsca, w których możemy poznawać nowe osoby. W jaki sposób? Wystarczy, że przyjrzysz się osobom uczestniczącym w wydarzeniu, a następnie zagadaj do wybranej osoby. W jaki sposób? To proste. Możesz zapytać, czy często bywa na takich imprezach, czy lubi artystę, który akurat występuje, a jeśli okaże się, że męczy ją hałas, śmiało zaproponuj spacer w zacisznym parku. A tu już otwarta droga do rozmowy i bliższego poznania dziewczyny.

Poza wspomnianymi miejscami tak naprawdę tą jedyną dziewczynę możesz spotkać wszędzie, łącznie ze środkami transportu (w pociągu, busie, autobusie). Nigdy nie wiesz, co jest Ci pisane i jakie wydarzenia i jakie znajomości przyniesie Ci kolejny dzień.

Dlatego bądź gotowy. Zbuduj w sobie odwagę i chęć poznawania nowych osób. Bo nic tak nie rozwija nas i nasze horyzonty, jak nowe znajomości i oczywiście miłość.

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów