1 października, 2022

Podryw w koleżanki – sposoby. Szkolny podryw, który działa

Bądź odważny, uśmiechnięty i otwarty. Bądź duszą towarzystwa mówią poradniki. Czy to wystarczy na podryw koleżanki? Czy są skuteczne sposoby na szkolny podryw?  Oczywiście, że są. Etap edukacji w szkole, to prawdziwa szkoła życia. To czas nie tylko nauki i zdobywania wiedzy, ale nabywania umiejętności społecznych, które będą procentować w przyszłości. Już w szkole podstawowej, a potem liceum każdy chłopak przechodzi etap fascynacji koleżankami. Jeśli i Ciebie interesuje podryw koleżanki, poniżej znajdziesz sposoby na podryw dziewczyny ze szkoły. Gotowy?

Szkolny podryw – sposoby

Jak mówią uwodzieciele i podrywacze doświadczeni w temacie szkolny podryw jest specyficzny. W tym przypadku nie należy od razu atakować z bezpośrednim podrywem, ale stopniowo poznawać dziewczynę. 

Buduj swoją markę w szkole

Buduj swoje social, bądź popularny, wyróżniaj się i rób rzeczy, które ludzie zapamiętają. Kiedy jesteś na językach i jesteś rozpoznawalny zawsze łatwiej zagadać do dziewczyn. Mało tego, często same zagadują ułatwiając Ci podryw. W ten sposób budujesz swoją markę. Ale pamiętaj, by w tym wszystkim zachować równowagę, bo jeśli przesadzisz możesz być uznany za narcyza lub błazna. A to już odwrotny kierunek. 

Zbuduj plan na szkolny podryw

Zarówno podryw w szkole, jak i podryw w klasie wymaga od Ciebie planu. W tym przypadku warto działać w dwóch obszarach – swojej atrakcyjności i poznawaniu ludzi. Te dwa elementy pozwolą Ci skutecznie zwiększyć swoje szanse na poznanie atrakcyjnej dziewczyny. 

Zadbaj o atrakcyjność 

Zacznijmy od atrakcyjności. Czy chodzi tu tylko o wygląd zewnętrzy? Niekoniecznie. Oczywiście dziewczyny w szkole zwracają uwagę na wygląd chłopaków, ale 100% do atrakcyjności doda pewność siebie i szeroki uśmiech. Oczywiście pamiętaj o schludnym wyglądzie. 

Poznawaj ludzi nie tylko z swojej klasy

Aby zwiększyć swoje szanse na podryw koleżanki koniecznie zadbaj o nawiązywanie nowych znajomości. Im więcej osób będziesz znał, tym łatwiej będzie Ci nawiązać kontakt z dziewczyną, która Ci się podoba. Jak wiesz i pewnie zauważyłeś, dziewczyny w szkole i w klasie trzymają się w grupach mniejszych lub większych. Aby zagadać do dziewczyny, która wpadła Ci w oko, warto dołączyć do grupy, z którą stoi na przerwie. Jeśli przynajmniej jedną z osób w towarzystwie znasz, będzie Ci dużo łatwiej zagadać i poznać osobiście wybrankę. 


Rozłóż podryw na części 

Na Twoje nieszczęście przerwy szkolne trwają krótko, dlatego swój podryw koleżanki rozłóż na części. Stopniowo poznawaj dziewczynę. Zadawaj jej pytania i uważnie słuchaj odpowiedzi. Aby zwiększyć swoje szanse i pokazać, że jesteś zainteresowany, nie bój się sparafrazować jej wypowiedzi. Tylko nie przesadzaj z pytaniami, żeby jej nie wystraszyć. I pamiętaj, by wplatać informacje o sobie. Kto wie. Może się okazać w trakcie rozmowy, że macie ze sobą dużo więcej wspólnego niż Ci się wydawało.

Sprawdź również: Sposób podryw na dziewczynępodryw na chłopaka

Wykorzystaj okazje 

Wykorzystuj każdą okazję, by poznawać osoby ze swojej szkoły. 

Zastanów się nad swoimi mocnymi stronami i je wykorzystaj. Kochasz sport – koniecznie zapisz się na SKS. Lubisz pisać – dołącz do gazetki szkolnej. Jesteś osobą, która angażuje się w sprawy szkoły – kandyduj do samorządu. 

Wszystko po to, by być rozpoznawanym i poszerzać grupę osób, które Cię znają i rozpoznają. 

Dzięki temu masz szansę uczestniczyć aktywnie w życiu szkoły. Przed Tobą treningi, zawody, wycieczki i narady. To wszystko świetne okazje, by budować swoją markę i nawiązywać relacje. Do podrywu wykorzystaj wycieczki szkolne, wspólne wydarzenia i dyskoteki. Kiedy panuje luźniejsza atmosfera, łatwiej o flirt i nawiązanie relacji. I co ważne, nie ogranicza Cię czas. 

Teksty na podryw w szkole

Nie masz pomysłu, jak zagadać? Nigdy nie byłeś dobry w podrywie? Koniecznie przeczytaj teksty poniżej, a te, które Ci przypadną do gustu, koniecznie zapisz. Nigdy nie wiesz, kiedy Ci się przydadzą.

  • Może nie jestem elektrykiem i nie znam się na prądzie, ale słowo honoru, że rozjaśnię Twój dzień!
  • Czy możesz dotknąć moje ramię? Opowiem znajomym, że dotknął mnie prawdziwy anioł.
  • Czy obrazisz się, jeśli napiszę w moim pamiętniku, że spotkałem dziś kosmitkę? W końcu jesteś nie z tej planety!
  • To, co kryje się w Twoich oczach to świat, którego chciałbym być częścią.
  • Czy masz może mapę? Zgubiłem się w Twoich oczach i nie wiem jak teraz wrócić do domu.
  • Przegrałem dziś zakład z tatą, bo powiedziałem mu, że chcę być singlem do końca życia, ale właśnie Cię zobaczyłem.
  • Jeśli tak pięknie wyglądasz w maseczce, to boje się myśleć, jak wyglądasz bez niej!
  • Wiesz co, chyba coś jest nie tak z moim telefonem. Zobacz. Nie ma tam Twojego numeru! Pomożesz mi go naprawić?
  • Musisz mieć na imię Google, bo jesteś wszystkim, czego szukałem!
podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów