8 grudnia, 2022

Podryw na informatyka oraz elektryka – inteligentne teksty

W temacie podrywu każde chwyty i sposoby są dobre, byle były skuteczne. Jeśli jesteś ścisłowcem lub kręcą Cię techniczne tematy, to podryw na informatyka lub podryw na elektryka może być w sam raz dla Ciebie. Gotowy?  Nawet jeśli nie jesteś typem macho lub nie masz aparycji modela, inteligentny podryw może sprawić, że Twoje szanse u płci przeciwnej znacznie wzrosną. A biorąc pod uwagę, że sposobów na podryw przybywa niczym grzybów po deszczu, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie. Wiersze na podryw lub podryw na matematyka, to tylko dwie z wielu możliwości. Każda z nich sprawdzi się zarówno na gruncie bezpośrednim lub w sieci, choćby za pośrednictwem portalu randkowego Tinder.  Dziś jednak przyjrzymy się dwóm kolejnym sposobom - na informatyka oraz elektryka.

Podryw na informatyka na czym polega? 

Jak w przypadku każdego podrywu czy uwodzenia zasada jest jedna i uniwersalna – zawsze bądź sobą. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, dlatego zanim sięgniesz po utarte teksty na podryw upewnij się, że:

-teksty pasują do Ciebie i Twojej osobowości, 

-wiesz i rozumiesz, co mówisz do dziewczyny lub kobiety, bo nie ma nic gorszego niż sytuacja, w której sam nie wiesz, jak pociągnąć dalszą rozmowę. Na dodatek nie znasz się w temacie, o którym mówisz. 

Tekst na podryw na informatyka sprawdzi się w przypadku, kiedy znasz podstawowe pojęcia informatyczne i wiesz, o czym mówisz. I co ważne, dziewczyna, do której kierujesz swoje informatyczne teksty na podryw również ogarnia podstawowe terminy. Bo nie każda dziewczyna zrozumie zwroty typu: debuguje, rekurencja, czy ferromagnetyka (w przypadku tekstów na podryw na elektryka). W takim przypadku zamiast sukcesu Twój podryw może skończyć się tak szybko, jak szybko się zaczął. A po Tobie u dziewczyny pozostanie tylko niesmak. A przecież nie na tym Ci zależy, kiedy ruszasz na podryw. Prawda?

 

Informatyczne teksty na podryw i podryw na elektryka – przetestuj i sprawdź 

No to ruszamy. Jeśli zdecydowałeś się przetestować teksty na elektryka i informatyka poniżej zamieszczamy dla Ciebie listę sprawdzonych tekstów używanych przez mężczyzn. 

-Sprawiasz, że mój kod sam się debuguje. 

-Czy Twoje oczy to źle napisana rekurencja? Bo nie mogę przestać w nie patrzeć. 

-Czy ctrl+0 wystarczy, by otworzyć dla mnie Twoje serce? 

-Masz jeszcze plombę gwarancyjną? 

-Jesteś tak piękna, że aż wywaliło mi sterownik. 

-Jeśli Internet Explorer jest na tyle odważny, by zapytać Cię, czy może być Twoją podręczną przeglądarką, to będę na tyle odważny, by zapytać Cię, czy poszłabyś ze mną na randkę. 

-W skali od 1 do 10 daję Ci 9, bo jedyne czego Ci brakuje, to mnie obok. 

-Cześć, jaki masz procesor? 

-Masz dobrą kartę graficzną. 

-Jesteś może Iostreamem? Bo chcę cię includować w moim życiu? 

-Mogę przetestować Twoje USB? 

-Podoba mi się, jak formatujesz kod. 

-Nie jestem informatykiem, ale całkiem nieźle radzę sobie z numerami. Daj mi swój i zobacz, co z nim zrobię.

-Hej piękna co powiesz na twardego ferromagnetyka pomiędzy Twoimi zwojami?

-Chcę, żeby nasza miłość była jak liczba Pi: irracjonalna i nieskończona.

Podryw na elektryka i podryw na informatyka 

Twoje pierwsze próby spaliły na panewce? Chcesz się poddać lub zastanawiasz się, dlaczego w Twoim przypadku podryw dziewczyny nie przynosi efektów? 

Koniecznie przeanalizuj swoje rozmowy. Jakie teksty użyłeś? Do jakich dziewczyn skierowałeś? Jak się zachowywałeś? Czy byłeś pozytywny i uśmiechnięty? 

Przyjrzyj się jeszcze raz wszystkim elementom, wyeliminuj te teksty, które się nie sprawdziły, wyciągnij wnioski, ubierz się fajnie, koniecznie użyj ciekawych perfum i ruszaj na podbój. 

Pamiętaj, że ćwiczenie czyni mistrza.

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów