8 grudnia, 2022

Podryw w pracy – skuteczne i sprawdzone metody 

Praca, studia, to miejsca, w których codziennie spędzamy większość czasu, nawiązujemy znajomości, a z czasem i romantyczne relacje. Podryw w pracy, to jeden ze skuteczniejszych sposobów na poderwanie kobiety i zbudowanie trwałego związku. Na czym polega i dlaczego jest tak skuteczny?  W Twojej firmie pracuje świetna dziewczyna, do której od dłuższego czasu wzdychasz? Czas porzucić wzdychanie i przystąpić do działania. Miejsce pracy, to świetna przestrzeń sprzyjająca zagadaniu i zbudowaniu głębszej relacji damsko-męskiej. Dlaczego?

Jak poznać że podobam się koleżance z pracy?

Podryw w pracy jest znacznie prostszy choćby z tego powodu, że oboje z dziewczyną znacie się choćby z pracy. W takiej sytuacji łatwiej zagadać, łatwiej też poznać dziewczynę, jej gusta i charakter. Łatwiej zauważyć też, czy podobasz się koleżance z pracy i czy masz  niej szanse. 

W jaki sposób? Koniecznie przypatrz się postępowaniu dziewczyny, na której Ci zależy i temu, w jaki sposób Cię traktuje. 

A w szczególności:

Czy spogląda na Ciebie? 

Upewnij się, czy dziewczyna ogląda się za Tobą, wodzi za Tobą wzrokiem i czy nawiązuje z Tobą kontakt wzrokowy. Jeśli uśmiecha się do Ciebie, szuka kontaktu z Tobą i wykorzystuje każdą okazję, by porozmawiać, jesteś szczęściarzem. Nie ulega wątpliwości, że i Ty wpadłeś jej w oko. 

Czy dziewczyna krąży wokół Ciebie? 

Jeśli dodatkowo dziewczyna siada często za Tobą, staje obok Ciebie, często znajduje się w Twoim pobliżu, to kolejny znak, że masz u niej szanse. Warto pamiętać, że w momencie, kiedy przebywamy w bliskim sąsiedztwie osoby, która nas interesuje, zwiększamy szansę na „przypadkowe” nawiązanie rozmowy i rozpoczęcie znajomości. 

Czy dotyka Cię mimochodem? 

Delikatne gesty i czułości, to jeden z czytelniejszych i sugestywniejszych sygnałów zainteresowania drugą osobą. 

Jeśli kobieta uśmiecha się do Ciebie, delikatnie dotyka Twoją rękę, siada blisko Ciebie i wyraźnie próbuje nawiązać z Tobą kontakt fizyczny, to znak, że masz od niej zielone światło. 

Czy stara się przy Tobie jak najlepiej wyglądać? 

Jeśli kobieta poprawia przy Tobie włosy, prostuje swoją sylwetkę i zwraca uwagę na to, w jaki sposób ją odbierasz, to powinien być dla Ciebie kolejny sygnał, że wpadłeś jej w oko.

 

Czy flirtuje z Tobą? 

Zauważyłeś, że dziewczyna z Tobą flirtuje i kokietuje? Uśmiecha się do Ciebie i kokietuje? Żartuje, żebyś się w niej nie zakochiwał i pyta o Twoją ewentualną dziewczynę? Możesz być pewien, że właśnie z Tobą flirtuje. 

Jak uwodzić w pracy?

Kiedy masz na oku dziewczynę pracującą z Tobą w jednej firmie i na dodatek widzisz, że i ona okazuje Ci swoje zainteresowanie, sprawa podrywu w pracy wydaje się bardzo prosta. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni moment i zagadać. W ten sposób krok po kroku zbudujesz bardzo fajną relację, która może z czasem przerodzić się w coś głębszego i romantycznego. 

Jeśli jednak póki co wydaje Ci się, że Twoje uczucia są jednostronne, czas obrać odpowiednią taktykę. 

Wybierz odpowiednią dziewczynę

Jak podpowiadają fachowcy, wybierając w pracy obiekt swoich westchnień staraj się raczej wybierać dziewczyny pracujące na tym samym lub podobnym stanowisku. Unikaj raczej flirtowania z kobietami, które są na niższych stanowiskach i tych, które zajmują wyższą pozycję w firmie. Wchodzenie w relacje z takimi kobietami może przynieść Ci w razie niepowodzenia więcej szkód niż pożytku. 

Zbuduj swój odpowiedni wizerunek

Kolejna ważna kwestia, to Twój wizerunek. Dzięki temu, że widujecie się codziennie możesz zbudować swój pozytywny obraz i stopniowo budować relacje. Jak stworzyć swój wizerunek? Zadbaj o to, aby wydawać się dziewczynie facetem ciekawym, uroczym i wyróżniającym się w firmie. 

Pamiętaj też o swoim wyglądzie. Niech będzie schludny i zadbany. Pamiętaj też, by dobrze pachnieć, zarażać swoim uśmiechem, być pozytywnym i nie plotkować o innych. 

Znajdź odpowiednią chwilę i moment

Romans w pracy, to nic złego, jeśli nie odciąga Was od waszych obowiązków zawodowych. Dlatego na nawiązywanie i budowanie relacji wybierz odpowiedni moment i przede wszystkim odpowiedni grunt. Jaki? 

To proste. To może być kuchnia, bar zakładowy lub palarnia. Idealnym terenem do podrywu w pracy mogą być z pewnością imprezy zakładowe, czy nawet wigilia zakładowa. Stąd, jeśli Twój zakład pracy szykuje dla Was imprezę, przygotuj się do niej i wykorzystaj nadarzającą się sytuację. 

Jak poderwać koleżankę z pracy, która ma chłopaka?

Inaczej rzecz się ma, jeśli dziewczyna, która wpadła Ci w oko ma chłopaka. Zanim przystąpisz do działania, wybadaj grunt i upewnij się, w jakich relacjach dziewczyna pozostaje ze swoim chłopakiem. Jeśli jest w nim szaleńczo zakochana, jeśli nie widzi poza nim świata, a jej chłopak jest dla niej czuły i odwzajemnia uczucia, odpuść. Nie warto budować szczęścia na cudzym nieszczęściu i rozbijać dobry związek. Lepiej poszukać innej kobiety. 

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów