13 listopada, 2022

Podryw na siłowni – jak to robić umiejętnie i skutecznie?

Umięśnione kobiece pośladki, stroje opinające wymodelowane sylwetki. Taki widok sprawia, że niejeden z nas zamiast na ćwiczeniach, swoją uwagę skupia na obecności pięknych kobiet. Jeśli Twoim ideałem jest kobieta wysportowana, czas na podryw.  Powoli zbliżamy się do końca starego roku. A co za tym idzie zbliża się okres, kiedy siłownie i kluby fitness wypełnią się kobietami marzącymi o pięknej sylwetce i zgubionych kilogramach Taka sytuacja, to idealna okazja na podryw i kto wie, może również na znalezienie drugiej połówki, jeśli właśnie jej szukasz. Jeśli planujesz podryw na siłce, no cóż… zacznij trening.

Podryw na siłowni – kilka ważnych faktów 

1. Działaj. Nie zwlekaj. 

Jeśli na siłowni wpadnie Ci w oko dziewczyna zacznij działanie. Pamiętaj, że jesteśmy zdobywcami i być może Twoja dziewczyna wpadło w oko jeszcze innym amatorom siłowni, więc szybkie działanie jest Twoim sprzymierzeńcem. Czy to znaczy, że od razu masz podejść i zaproponować randkę? Niekoniecznie. Jeszcze nie wiesz, z jakim typem kobiety masz do czynienia. Zamiast tego obserwuj. Jeśli widzisz, że ma problemy z ćwiczeniami lub obsługą sprzętu, podejdź i zaproponuj pomoc. A potem przedstaw się i poprowadź w sposób otwarty rozmowę, zadając pytania, mówiąc żarty. Uśmiechaj się i pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. 

2. Zwiększ swoje szanse

Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja, dlatego jeśli kochasz ćwiczenia i sport jest ważnym elementem Twojego życia, faktycznie siłownia jest dobrym miejscem na podryw. Aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie tej jedynej, poznawaj wiele kobiet. Postaw na różnorodność, różne ćwiczenia, różne dni tygodnia i różne pory dnia. 

3. Nie narzucaj się. 

To prosty krok do porażki, kiedy wobec dziewczyny, która wpadła Ci w oko jesteś natarczywy. Staraj się raczej zareagować, jeśli widzisz, że potrzebuje pomocy, albo szuka szatni czy kawiarni. Bądź pomocny, ale nie natrętny. 


Podryw na siłowni – trzy scenariusze

1. Widzisz ją przez chwilę. Właśnie kończy ćwiczenia. 

W takim przypadku nie ma czasu do namysłu. Działaj. Uśmiechnij się do niej, złap kontakt wzrokowy i rzuć najprostsze “cześć” czy “hej”. Od jej odpowiedzi będzie zależało dalsze działanie. Jeśli Cię lekceważy, Zostaw. Jeśli jednak odpowie, przejdź do etapu drugiego i rozpocznij rozmowę. Jak? Możesz zagaić tekstem typu “Przepraszam, ale nie darowałbym sobie, gdybym się nie przedstawił i nie zapytał cię o imię” lub zapytaj o to, jak się jej ćwiczyło, a potem się przedstaw. Twoja rozmowa powinna doprowadzić Cię do momentu, w którym dowiesz się, kiedy znów będzie lub wymienicie się numerem telefonu. 

2. Zachwyt od pierwszego wejrzenia

Między jednym a drugim ćwiczeniem kątem oka dostrzegasz kobiecy ideał, czas na działanie. Jeśli w klubie masz znajomego instruktora lub widzisz, że Twój znajomy lub znajoma ją zna, podejdź kiedy będą razem rozmawiać, by w naturalny sposób nawiązać pierwszy kontakt. 

Jeśli nie znasz, podejdź i zagadaj. Wykorzystaj swój uśmiech, pozytywny vibe i pamiętaj, by poskromić stres, jeśli Ci towarzyszy. 

3. Widzieliście się już kilka razy

Jeśli widziałeś ją już na siłowni kilka razy, czas na działanie. Jeśli też jesteś stałym bywalcem, z pewnością znasz sporo osób, w tym instruktorów. Sprawdź, czy ktoś ją zna i poproś o przedstawienie Was sobie. 

Nie znasz? Nic nie szkodzi. Weź sprawy w swoje ręce i zagadaj. W jaki sposób? Najprostszy. 

Cześć. Jestem Krzysiek. Widzę, że tak, ja często tu bywasz i pomyślałem, że się przedstawię”. 

A potem, w zależności od jej reakcji, poprowadź rozmowę z uśmiechem, lekkim dowcipem. Staraj się być ciekawy, pozytywny i co najważniejsze, bądź sobą. 

Podryw na siłce – to sygnały zwiastujące sukces

Nie jesteś pewien, czy Twoje działania są skuteczne. Jeśli zauważysz u niej poniższe sygnały, możesz być pewien, że jesteś na dobrej drodze do sukcesu. 

  1. Dziewczyna poprawia włosy, uśmiecha się lub dotyka swojego  karku podczas rozmowy z Tobą.
  2. Pamięta Twoje imię. 
  3. Dopytuje o Ciebie – co robisz, jakie masz hobby. Jednym słowem chce poznać Cię bliżej. 
  4. Prosi o pomoc (przy ustawieniu sprzętu do ćwiczeń, podpowiedź, jak ćwiczyć). 
podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów