13 listopada, 2022

Czy podryw na auto działa? Sprawdzone metody podrywania na samochód

Jeszcze kilka/kilkanaście lat temu podryw na fure gwarantował mężczyźnie sukces. Samo posiadanie wypasionego auta znacznie podwyższyło jego atrakcyjność. Czy nadal podrywanie na auto jest skuteczne? Jaki pojazd sprawdzi się podczas łowów, a jakie należy omijać? Zrobiliśmy dla Ciebie mały research.  Mówi się, że droga fura u faceta, to najczęściej wypełnianie pewnych braków. Brak osobowości, sukcesów, ciekawego życia, powodzenia, brak centymetrów tu i ówdzie. Wszystko to według obiegowej opinii mężczyźni wypełniają świetną furą, którą może nie tylko podwyższyć szanse na podryw, ale też odciągnie uwagę kobiet od niedoskonałości. Czy rzeczywiście tak jest? Czy jeśli wsiądziesz za kółko Porsche, BMW czy Lamborghini automatycznie wydasz się kobietom bardziej atrakcyjnym? 

Podryw na samochód punkty widzenia

Jak we wszystkim również kwestia skuteczności podrywu na samochód zależy od punktu widzenia, Pewnie nie raz w komedii romantycznej widziałeś sceny, w których samiec szykujący się na randkę niczym paw rozkładający swoje piękne pióra pożycza od ojca/kumpla supersamochód. Wszystko po to, by zrobić na wybrańce jak najlepsze pierwsze wrażenie. Ona rzecz jasna czuje się niczym księżniczka, po którą przyjechał rycerz na białym koniu. Czy jednak w rzeczywistości jest podobnie? 

I tu zdania są podzielone. Są oczywiście dziewczyny, dla których podjeżdżając mega autem, jesteś niczym wygrana w totka, a Twoje braki zejdą na dalszy plan. Są też jednak dziewczyny, dla których podryw na fure czy podryw na motocykl będzie żenadą. Bo wszystko tak naprawdę w kwestii podrywu zależy od punktu wyjścia, czyli określenia, kogo szukasz? Chyba że jesteś typem desperata, który leci na wszystko, co się rusza. 

Czy podryw na BMW lub inny luksusowy samochód jest skuteczny? 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, wszystko zależy od grupy docelowej kobiet, na których chcesz zrobić wrażenie. 

Jeśli szukasz kogoś na stałe, kobiety, dla której pieniądze nie grają pierwszych skrzypiec, podrywanie tego typu może skutecznie od Ciebie odstraszyć. 

Jeśli jednak szukasz laski, która będzie przy Tobie i Twoim aucie błyszczeć i je dopełniać, podryw na blachare to strzał w 10. Jak mówią sami faceci na licznych forach poświęconych tematyce podrywu na auto, tego typu uwodzenie raczej działa właśnie na tego typu kobiety. 

Z drugiej strony warto pamiętać, że dobre auto, świetny wygląd, to dla kobiety sygnał, że facet jest zaradny życiowo. Potrafi zadbać o siebie, o swoją przyszłość i może zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa. Jest też jednak spora grupa kobiet, dla których posiadania drogiego auta jest jednoznaczne z szemranymi interesami i podejrzanymi typami. Reklamy przy autostradach dodatkowo zachęcają do kupna drogiego samochodu i dobrze wyglądającego. 


Wypasione auto ułatwia podryw? 

Zdarzały się sytuacje, w których mężczyzna siedzący w nowiutkim Mercedesie, BMW czy Ferrari nie musiał robić nic, bo panie ciągnęły do niego same niczym ćmy do światła. Sekretne karteczki z numerem telefonu, flirt na światłach, zaczepki i kuszące uśmiechy, to rzeczywistość wielu posiadaczy wypasionych aut. Czy wystarczy? W przypadku pewnego typu kobiet pewnie tak. I co ważne, nie musisz być przy tym mistrzem podrywu, ani znać najlepsze teksty na podryw, bo Twoje auto robi za Ciebie robotę. 

Ale jeśli nie masz auta lub na Twoją wybrankę taki podryw nie działa, nic straconego. Bądź szarmancki, czarujący, otwarty, a przede wszystkim słuchaj i okazuj zainteresowanie. Takie działanie zapewni Ci świetne efekty nawet bez czterech kółek czy motocykla. 

Podryw na auto – gorąca 14 najlepszych aut na podryw

Oto najlepsza czternastka aut idealnych na podryw:

  1. Ferrari (wszystkie modele)
  2. Mercedes S klasa, G klasa,  SLS, GT AMG
  3. Porsche 911
  4. Corvette 
  5. Lamborghini (wszystkie modele)
  6. Range Rover
  7. Rolls-Royce (wszystkie modele)
  8. Aston Martin (wszystkie modele)
  9. BMW x5 i x6 oraz M3, M5
  10. Dodge Challenger Hellcat

Swoją drogą możesz rozważyć zakup poprzez import auta z Dubaju.

Najgorsze auta na podryw 

Poza tym, że warto znać auta, które mogą zagwarantować Ci świetny podryw, warto również znać te, które mogą go skutecznie zepsuć. 

1.Renault Thalia 

2.Skoda Fabia

3.Fiat Multipla

4.Pontiac Aztek

5. Toyota Yaris

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów