22 kwietnia, 2023

Podryw w klubie i na imprezie – sprawdzone metody bajerowania dziewczyn na dyskotece

Jeśli planujesz wyjście do klubu, jeśli marzysz, aby poznać kogoś nowego albo jeśli chcesz w końcu zmienić swoje nudne życie, to jesteś prawdziwym szczęściarzem, że tu trafiłeś. Podczas gdy aplikacje randkowe przejęły świat, nadal masz duże szanse na znalezienie randki w prawdziwym życiu. Oto nasz krótki przewodnik jak poderwać kogoś nowego w klubie, na dyskotece, na baletach, na dysce, na imprezie. Zwał jak zwał.  Co zrobić, żeby kogoś poznać? Zadajesz sobie to pytanie pewnie nie od dziś. Jest tak wiele opcji, które są na wyciągnięcie ręki, tylko musisz chcieć po nie sięgnąć. Oto tylko kilka z nich, więcej znajdziesz w naszym podręczniku

PODRYW W KLUBIE 

  1. Po pierwsze rozejrzyj się i bądź cierpliwy. Nie poddawaj się tylko dlatego, że nie widzisz kogoś, z kim możesz od razu porozmawiać. Nigdy nie wiesz, co odkryjesz. 
  2. Utrzymuj kontakt wzrokowy! To pierwszy krok to obudzenia się z seksowną kobietą rano. Rób to, co zwykle robisz, gdy jesteś w klubie i obserwuj wszystkich. Bądź naturalny i nie gap się na nikogo. 
  3. Poproś kogoś do tańca. Jeśli szukasz interakcji z konkretną osobą, taniec jest świetnym sposobem, aby to zrobić!
  4. Rób coś. Cokolwiek. Nie siedź w jednym miejscu, bo prawdopodobnie zostaniesz zignorowany. Nie możesz wyglądać na samotnego frajera. To nie jest atrakcyjne!
  5. Styl jest ważny! Oczywiście, musisz podejść do dziewczyn w klubie. Jednak gdy podejdziesz musisz zrobić pierwsze dobre wrażenie, a najlepszym sposobem na to jest dobry wygląd. Nie możesz po prostu nosić koszulki i pary dżinsów. To powinno być stylowe ubranie, w dobrym stanie. Musisz również dobrze pachnieć. Wyróżnij się w klubie, ale nie przesadzaj.

Kiedy szukasz, aby spotkać kogoś w klubie, musisz upewnić się, że jesteś pewny siebie, wygodny i wyglądasz najlepiej. Przede wszystkim musisz wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować kogoś poznać.

TEKSTY NA PODRYW

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na dyskotekowy podryw jest podejście bezpośrednie, wprost do celu. Zamiast starać się rozmawiać z dziewczyną przez dłuższy czas, można podejść do niej i powiedzieć coś w stylu „Cześć, zatańczymy?” W ten sposób pokazujemy pewność siebie i odwagę, a jednocześnie jest to prosta i nieskomplikowana propozycja. Szukaj też innych bajer na podryw. Testuj i dużo próbuj. Praktyka czyni mistrza.

Możemy spróbować również  bardziej humorystycznego i ryzykownego openera: „Tańczysz tak dobrze, że bardzo bym chciał sprawdzić twoje umiejętności” albo „Widziałem cię na parkiecie, jestem trenerem tańca, mogę pokazać ci parę kroków”. Takie otwarcie może skutkować dwojako: albo cię oleje i uzna za creepa, albo pomyśli, że jesteś odważny, męski i chciałaby obudzić się koło ciebie następnego ranka. Dobry bajer na podryw zależy od twojej pewności siebie. Jak ją osiągnąć? Tego dowiesz się z naszego poradnika [link].


Kluby na podryw w Warszawie: 

Prawda jest taka, że możesz poderwać w każdym klubie. Polecam dokładnie sprawdzić muzykę, jaką grają w danym miejscu. Dobrym pomysłem jest chodzenie na specjalne eventy i tematyczne imprezy. Pomoże ci to w odnalezieniu osoby, która pasuje do ciebie. Gdy jesteś fanem rocka i metalu łatwiej będzie ci porozmawiać na imprezie poświęconej ACDC niż na recitalu Zenka Martyniuka. Wybór zawsze zależy od ciebie! 🙂 

Rozpoczęcie swojej przygody z podrywem w klubie na Mazowieckiej jest dobrym pomysłem. Choć jest tam duża konkurencja, to poza nią są wielkie możliwości. 

Podryw na imprezie – podsumowanie

Podryw w klubie, na dyskotece lub imprezie jest jedną z najbardziej popularnych rzeczy, ponieważ dziewczyny są tam otwarte na flirtowanie i zabawę. Warto to wykorzystać! Kobiety w końcu po coś tam przychodzą, nawet jeśli zarzekają się, że chcą tylko potańczyć :).

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów