13 listopada, 2022

Podryw w sanatorium? Jak to robić, by odnieść sukces? 

Nad morzem, jeziorem, w górach i na nizinach. Kurorty sanatoryjne co roku przyciągają blisko 400 tys. kuracjuszy. Na uczestników turnusu czekają nie tylko kuracje lecznicze, ale także bogate życie towarzyskie, a luźna atmosfera sprzyja romansom, flirtom i podrywom.  Według statystyk co roku do sanatorium wyjeżdża blisko 50 tys. pacjentów przed pięćdziesiątką i ponad 300 tys. osób w wieku 50+. Mało tego szacuje się, że na jednego mężczyznę przypada od 4 do 5 kobiet. A to znaczy, że nawet jeśli nie jesteś mistrzem podrywu i starym wyjadaczem, w tak sprzyjających okolicznościach Twoje szanse na skuteczny podryw i gorący romans są dużo większe.

Sanatorium – jak podrywać? 

Zapytasz pewnie, to jak podrywać w sanatorium? Czy różni się to czymś od zwykłego podrywu na siłowni czy podrywu na samochód? 

I tak, i nie. 

Jak w każdym podrywie zawsze bądź sobą. Pamiętaj, by być autentycznym i pozytywnym. Okazuj swojej wybrance zainteresowanie i komplementuj jej wygląd lub charakter. Bądź szarmancki, a przy tym pewny siebie (pamiętaj, by nie przesadzić, bo niezwykle cienka jest linia między pewnością siebie a zarozumiałością). 

Z drugiej strony, o ile w przypadku podrywu w codziennym życiu musisz się najczęściej trochę nagimnastykować, o tyle w przypadku pobytu na turnusie sanatoryjnym sprawa wydaje się znacznie prostsza. Dlaczego? Bo jak pokazują statystyki, blisko ponad połowa kuracjuszy wyjeżdżając do sanatorium jest nastawiona na przelotny flirt i romans, dlatego nawet jeśli nie jesteś alfą i omegą w podrywaniu, masz duże szanse na powodzenie misji. 

Aby ułatwić jeszcze i zwiększyć Twoje szanse na sukces w podrywie przygotowaliśmy dla Ciebie kilka patentów. 


Podryw w sanatorium – teksty na podryw

Jak mówią kuracjusze i kuracjuszki, podczas pobytu w sanatorium poza opcją leczenia i poprawy stanu zdrowia, ich życie opiera się przez ten krótki czas na podrywie i flircie. A teksty niedopuszczalne w normalnej sytuacji, w sanatorium spotykają się najczęściej z aprobatą pań. Oto kilka z nich:

 1. Gdyby ta woda potrafiła odmłodzić nas o 40 lat, co pani chciałaby robić?
 2. Przepraszam bardzo. Dawno nie widziałem kobiety, która porusza się z taką gracją i elegancją. To naprawdę przyjemny widok. 
 3. Jestem w sanatorium od kilku dni, ale nie widziałem jeszcze kobiety, która ma taką piękną i delikatną aurę. Taki widok to rzadkość.
 4. Czy sprawi mi pani ogromną przyjemność i pozwoli zjeść posiłek w tak miłym towarzystwie?
 5. Zanim się człowiek rodził, to pływał w wodzie. I na stare lata znowu nam przyszło pływać!
 6. Te usteczka na pewno są bardzo słodkie.
 7. Może sobie razem potańczymy lub razem gdzieś wyjdziemy Pani Kasiu? To byłaby wielka przyjemność dla mnie. 
 8. Pani Kasiu, a może Pani wpadnie do mnie do pokoju na koniaczek, by rozświetlić mój wieczór?
 9. Bym ci tak ramionka wymasował, że będziesz brykała dzisiaj. 
 10. Powiem ci, że ty zgrabnisia jesteś. Szkoda tylko, że tak krótko, bo lubię sobie popatrzeć. 
 11. No na pani widok serduszko mi mocniej bije. 

Podryw w sanatorium –  liścik dla nieśmiałych

Jesteś nieśmiały? Nie wiesz jak zagadać? Jesteś lepszy w pisaniu niż rozpoczęciu rozmowy? Pomyśl o liściku  pozostawionym na recepcji. Jeśli nigdy nie pisałeś notatek do kobiet, poniżej znajdziesz przykładowy liścik. Pamiętaj, aby być sobą i pokazać się od najlepszej strony, bo liczy się pierwsze wrażenie. 

“Szanowna pani Barbaro! Proszę mi wybaczyć śmiałość. Nie jestem żadnym podrywaczem, ale kawa w Pani towarzystwie byłaby spełnieniem moich marzeń” . 

A nastepnie wskaż miejsce i godzinę spotkania. 

Podrywanie w sanatorium – podsumowanie

Turnus najczęściej trwa trzy tygodnie. Potraktuj ten czas jako sprawdzian swoich umiejętności i ich doskonalenie. Baw się dobrze i korzystaj z życia. 

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów