4 października, 2022

Romantyczne teksty na podryw dziewczyny – gorące i skuteczne

W dobie Internetu, gdzie nasza uwaga przykuwana jest jedynie na kilka sekund, teksty na podryw stały się formą zwrócenia uwagi dziewczyn, by wyróżnić się z tłumu komunikatów. Poniższe gorące teksty na podryw mogą być użyte zarówno w portalach społecznościowych, randkowych, ale także podczas standardowej rozmowy twarzą w twarz. Ważne jest jednak, aby zachować równowagę pomiędzy wyuczonymi tekstem a naturalnością. 

Czy istnieje idealny tekst na podryw dziewczyny? 

Mężczyźni szukają przykładów na podryw głównie na stronach internetowych. Jeśli improwizacja i kreatywność nie jest ich mocną stroną, wolą skorzystać z gotowych przykładów tekstów na podryw. Nie ma w tym nic złego, jeśli facet zainspiruje się znalezionymi w sieci zdaniami i użyje ich w odpowiedniej sytuacji. 

Pierwsze wrażenie jest rzeczą niezwykle ważną i może rzutować na cały przebieg późniejszej rozmowy. Oprócz schludnego wyglądu, ważniejsze może okazać się co chłopak ma do powiedzenia i czy jest interesującą osobą. 

Nie istnieje jeden sprawdzony tekst na podryw, który zadziała na każdej dziewczynie. Każda osoba jest inna i posiada różny charakter. Jeśli mamy do czynienia z aplikacjami czy portalami społecznościowymi łatwiej będzie przygotować się do rozmowy i sprawdzić opis, polubione strony czy sposób pisania wybranki. Możemy wtedy dobrać sposób w jaki chcemy zagadać do dziewczyny. W przypadku spotkań np. w klubach czy barach najlepiej dopasować tekst do naszego własnego charakteru, aby dać znać czy dziewczyna ma do czynienia z romantykiem czy może bardziej zabawnym facetem. 

Jeśli zatem szukacie inspiracji na najlepsze rozpoczęcie rozmowy, mamy kilka przykładów romantycznych tekstów oraz informujemy na co zwrócić największą uwagę, a czego unikać. 

Podryw na romantyka 

Podryw i flirt podczas osobistego spotkania rozpoczynają się jeszcze zanim osoby odezwą się do siebie. Gesty i spojrzenia odgrywają także ważną rolę w przekazie komunikatu, o tym czy ktoś się nam podoba. W dobie internetu kontakty międzyludzkie zostały mocno ograniczone, więc pozostały nam głównie wiadomości tekstowe. 

Warto posiadać kilka scenariuszy, aby każda odpowiedź nie brzmiała jak wyuczona szkolna regułka. Takie zachowanie może przynieść odwrotny skutek do zamierzonego. Na początek warto po prostu się przedstawić, zadać kilka łatwych pytań, a dopiero w późniejszym etapie rozmowy wpleść kilka tekstów na podryw. Tym sposobem damy do zrozumienia swojej wybrance, że mamy ochotę na jej poznanie i kontynuowanie znajomości. Jednak drobne romantyczne teksty na podryw mogą go ułatwić. Oto kilka przykładów: 

 • Obserwuję cię już od pewnego czasu. Jest w tobie coś takiego, co przykuło moją uwagę. Mogłabyś mi zdradzić swoje imię?
 • Cześć, jesteś piękną kobietą, dlatego nie mógłbym sobie wybaczyć, gdybym do ciebie nie zagadał.
 • Hej, jestem Piotrek. Wybacz, ale nie mogę oderwać od Ciebie wzroku – jest coś fascynującego w tym w jaki sposób odgarniasz włosy z twarzy. Byłoby to dużym obciachem jeśli postawię Ci drinka? 

W późniejszych etapach znajomości można posłużyć się romantycznymi cytatami wprost z książek, filmów czy utworów muzycznych. Lista przykładów jest niezwykle obszerna, a to tylko niektóre z nich: 

 • Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie –  Vitor De Lima Barreto
 • Wolę jedno życie z tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata – J.R.R. Tolkien
 • Kiedy się uśmiechasz cały świat zatrzymuje się i wpatruje przez chwilę – Bruno Mars
 • Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni – Carlos Ruiz Zafón

Te romantyczne teksty na podryw nie są powierzchowne i prostackie. Świadczą o zainteresowaniu drugą osobą i nie przebija w nich przesadna pewność siebie. W przypadku sytuacji pierwszych spotkań ważne jest, aby pozostać sobą. Żadne teksty na podryw na romantyka nie będą skuteczne jeśli osoba będzie udawać kogoś kim nie jest. 


Nieśmiałość podczas podrywu 

Nieśmiała dziewczyna może zareagować na podryw w dwojaki sposób: próbując również nawiązać konwersację lub zamykając się w sobie bez okazywania większego zainteresowania. Nie warto na siłę korzystać z tekstów – podrywanie nie będzie przez to bardziej skuteczne. Negatywnej reakcji nie należy traktować zbyt poważnie. Zagadanie jako pierwszy do zupełnie obcej osoby, jest już sukcesem samym w sobie i wymaga odwagi. Podczas kolejnych prób z pewnością wzrośnie pewność siebie i naturalność, co pozwoli na dłuższe i ciekawe podrywy.  

W niektórych sytuacjach rozładowanie atmosfery i zastosowanie śmiesznych tekstów na podryw może przynieść świetne efekty. Uśmiech wydziela endorfiny, które pomogą się zrelaksować, ale także zacieśnić więź społeczną między osobami. Nawet nieśmiała kobieta z pewnością doceni odrobinę humoru w takim podrywie. Poniżej przedstawiamy przykłady kilku śmiesznych tekstów na podryw: 

 • Wydajesz się fajna, ale zanim pogadamy dłużej, wyjaśnijmy sobie jedno: czy klaskałaś kiedykolwiek, gdy samolot wylądował?
 • Wyglądasz tak zjawiskowo, że aż wypadł mi z głowy mój tekst na podryw.
 • Co jest bardziej prawdopodobne: atak dinozaurów czy wspólna randka?

Gorące teksty na podryw

Teksty na podryw o gorącym zabarwieniu najlepiej zostawić na późniejsze etapy rozmów i nie wybierać ich na pierwszą linię frontu. Nie ma nic złego w tekstach o zabarwieniu seksualnym jeśli są one w dobrym tonie. W przeciwnym razie wysłanie takiej wiadomości, może przynieść odwrotne efekty. Uwodzenie jest sztuką, która wymaga zaangażowania, finezji i poczucia dobrego smaku. 

Tak zwana chemia między osobami, szczególnie w przypadku randek jest ich nieodzownym elementem. Przemycenie kilku seksownych, ale nie wulgarnych tekstów z pewnością spowoduje podgrzanie atmosfery. Zdecydowanie warto wystrzegać się tandetnych tekstów takich jak np: 

 • Piękny dekolt, czy mógłbym się w nim zanurzyć?
 • Wyobraź sobie, że Twoja lewa noga to Wielkanoc, a prawa Boże Narodzenie. Czy mogę odwiedzić Cię gdzieś między Świętami?
 • Chciałbym zaprosić Cię na randkę, ale obawiam się, że jesteś tak gorąca, że nie wytrzymam tego żaru.

Bezpośredniość może być wskazana, ale lepiej będzie ubrać ją w dozę tajemniczości. Mimo, że głupie teksty na podryw mogą bawić, to nie będą pomocne w chwili, gdy będziemy chcieli zastosować ciekawy podryw. 

Trudna sztuka podrywu

Nie warto martwić się o odrzucenie zalotów. Może przytrafić się to każdemu, a świat nie przestanie się przez to kręcić. Nieudane próby mogą dać początek wspaniałym anegdotom, które będzie można wykorzystać przy okazji kolejnych spotkań. Różne sposoby na zagajenie mają jeden cel – jest nim początek flirtu. Każda osoba skrywa inny charakter, niemożliwe jest przewidzieć jaki efekt będą miały wybrane teksty na podryw. Warto nie poddawać się i próbować, a przede wszystkim dobrze się bawić w towarzystwie drugiej osoby. 

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów