Profil na portalu randkowym – jakie zdjęcie profilowe wybrać?

Domeną wielu ludzi, tak kobiet jak i mężczyzn, w momencie zakładania profilu na portalu randkowym, jest nie podawanie żadnych zdjęć z powodu jakiegoś bzdurnego przekonania i chęci pozostania anonimową jednostką. Szczególnie dla osób bardziej dojrzałych, po 30 roku życia, bycie na portalu randkowym może wydawać się być  czymś dziwnym. Inna grupa osób dodaje fotografie zupełnie niewyselekcjonowane, nie zwracając uwagi, w jakim świetle przedstawia daną osobę zdjęcie. Warto zadać sobie pytanie, czy zazwyczaj przeglądam profile osób bez galerii zdjęć, bądź ze słabymi fotkami na portalu randkowym. Odpowiedź jest jednoznaczna: to zdjęcie jest wyróżnikiem na portalu randkowym i na pierwszym etapie decyduje o atrakcyjności.

JEŻELI TYLKO CHCESZ…

  • by to ona pragnęła się z Tobą spotkać
  • mieć randki z najbardziej atrakcyjnymi kobietami
  • wyróżnić się z tłumu „standardowych” facetów
  • zbudować atrakcyjny profil w social media
NAJSKUTECZNIEJSZY PORADNIK uwodzenia kobiet online (1)

Dodaj zdjęcie w profilu, będziesz widziany przez innych!

Dodanie fotografii na portalu randkowym decyduje o tym, czy będziesz widoczny dla innych użytkowników. Jeśli postanowisz, że Twoja galeria zdjęć będzie miała kilka fotek (portretowe, prezentujące Twoje hobby, tzw. „selfie”, z podróży) na pewno w oczach innych użytkowników będziesz bardziej wiarygodną osobą, godną zaufania. Niestety część kont na portalach randkowych to tzw. „fake”, czyli albo puste profile, albo osoby będą w rzeczywistości kimś zupełnie innym. 

Jeśli szukasz poważnej relacji, chcesz znaleźć ukochaną osobę, tę swoją wymarzoną drugą połówkę, powinieneś od samego początku pokazać, że jesteś osobą wiarygodną. Do tego potrzebujesz zdjęć, wyselekcjonowana galeria na pewno  zwiększy Twoje szanse na znalezienie trwałego związku, satysfakcjonującej relacji z drugą osobą. Jednak na portalach randkowych nie zawsze poszukiwane są od razu poważne relacje. Aplikacje typu Tinder, Badoo są także świetne aby po prostu poznać nowe osoby, nawiązać koleżeńskie relacje czy zbudować nowe środowisko znajomych. Warto być elastycznym, i nie nastawionym jedynie na szukanie miłości, ale także na przyjaźń czy po prostu luźne relacje z nowymi znajomymi.

Dobry profil. Czy zdjęcie w profilu na portalu randkowym ma aż takie znaczenie?

Podryw w internecie i randkowanie na portalach i aplikacjach internetowych to tylko pierwszy krok. Po nawiązaniu kontaktu trzeba jeszcze przenieść tę znajomość do rzeczywistości, i spotkać się w „realu”. Wtedy dopiero okaże się, czy ta randka zamieni się w silniejszą, dłuższą więź. Nawet jeśli w pierwszym kroku, w randkowaniu online spędziłeś z daną osobą dużo czasu, wymieniliście kilkadziesiąt wiadomości, i widzisz zdjęcia tej osoby, bądź świadom, że internet to miejsce pełne ludzi, którzy w rzeczywistości mogą okazać się kimś zupełnie innym. Stąd sam idąc na randkę chcesz wiedzieć, czego możesz się spodziewać, a to wnioskujesz na podstawie zdjęcia kobiety.

JEŻELI TYLKO CHCESZ…

  • by to ona pragnęła się z Tobą spotkać
  • mieć randki z najbardziej atrakcyjnymi kobietami
  • wyróżnić się z tłumu „standardowych” facetów
  • zbudować atrakcyjny profil w social media
NAJSKUTECZNIEJSZY PORADNIK uwodzenia kobiet online (1)

Dodaj komentarz