podryw na ulicy

1 lutego, 2022

Podryw na ulicy w ciągu dnia

Podrywa na ulicy i podchodzenie do kobiet w codziennych sytuacjach to świetna forma na to, co określa dziś „wyjściem ze strefy komfortu”. Większość początkujących zaczyna od wybrania miejsc, gdzie jest dużo ludzi – galerie handlowe, centrum miasta, gdzie jest duża szansa na poznanie fajnych kobiet, które akurat są w tych miejscach. Jest to na pewno fajna forma aby się socjalnie „przełamać”, i daje mnóstwo fajnych emocji, kiedy zatrzymujesz kobietę, i zaczynasz z nią rozmawiać podczas gdy ona kompletnie się tego nie spodziewa. Buduje to ogólne umiejętności socjalne, i daje szansę na to, że się wyróżnisz, bo w końcu nikt albo prawie nikt nie podchodzi na ulicy, a w podrywie w internecie konkurencja jest znacznie większa.

Pandemia i panujące restrykcje na pewno nie ułatwiają, jest znacznie mniej ludzi w galeriach handlowych, i miejscach publicznych, nie mniej tym bardziej umiejętności socjalne takie jak poznawanie w codziennych sytuacjach nowych ludzi (nie tylko kobiet) są Ci potrzebne.

Podryw przez internet a a podryw na ulicy, co jest lepsze?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Przez zdecydowaną większość społeczności tzw. „Pick up artist” podrywanie przez internet to raczej wersja dla osób czujących strach i lęk przed podchodzeniem w dzień. Raczej wymówka – teoretycznie jesteś w temacie relacji damsko – męskich, ale idziesz po najmniejszej linii oporu”. I tak, i nie. Zdecydowanie polecam poznawanie kobiet na żywo, w ciągu dnia, zupełnie inna forma podejścia, wymaga od Ciebie zmierzenia się ze strachem, i dużo bardziej rozwija.


Od kilku lat poznaję kobiety w ciągu dnia, i uwielbiam ten stan, kiedy widzę niesamowicie piękną kobietę, i czuję dreszczyk emocji, który oznacza, że muszę podejść. W momencie, kiedy podejdę i porozmawiam z kobietą, choćby była to konwersacja bez wymiany kontaktu – czuję olbrzymi zastrzyk energii. Co zaś do podrywu przez internet – może być dużo bardziej efektywny, w momencie, kiedy w danym momencie swojego życia skupiony jesteś na innych płaszczyznach –pracy, biznesie, rozwijaniu swoich indywidualnych projektów. Wówczas podryw online – na takich portalach jak Badoo, Tinder, Sympatia, czy zaadoptujdfaceta.pl jest świetnym pomysłem – by cały czas randkować i mieć kontakt z kobietami, ale nie przeznaczać na to dużej ilości czasu – np. Trzech godzin chodząc po galerii by znaleźć atrakcyjne kobiety, czy spędzić całą noc w klubie.

Natomiast podchodzenie, poznawanie kobiet w dzień ma jedną, niezaprzeczalną zaletę – od razu widzisz kobietę, i jesteś w stanie stwierdzić, czy Ci się podoba, czy też nie. Niestety przy podrywaniu przez internet tej pewności nie ma, w niektórych przypadkach zdjęcia mogą być retuszowane, i kobieta na żywo może prezentować się inaczej. A poza tym umiejętność podchodzenia w dzień wcale nie musi oznaczać, że wychodzisz specjalnie z domu „żeby podchodzić”. Zbudowanie umiejętności poznawania kobiet w codziennych sytuacjach – kiedy idziesz do sklepu, po zakupy etc. To fantastyczna sprawa. Poznajesz nowe osoby wykorzystując po prostu nadarzające się okazje.

Podsumowanie

Podsumowując, każdy wybierze formę odpowiednią dla siebie, zarówno poznawanie przez internet jak i podchodzenie w ciągu dnia to dobre formy budowania nowych znajomości.

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów