Jak działa aplikacja Badoo? Czy warto założyć tam konto?

Badoo podobnie jak Tinder to międzynarodowa aplikacja randkowa mająca miliony użytkowników na całym świecie. Serwis dostarcza swoje usługi w ponad 190 krajach i jest dostępny w 47 językach, jest tym samym obok aplikacji Tinder największą społecznością randkową na świecie pozwalającą na poznawanie nowych osób, podryw online, czy znalezienie drugiej połówki.

JEŻELI TYLKO CHCESZ…

  • by to ona pragnęła się z Tobą spotkać
  • mieć randki z najbardziej atrakcyjnymi kobietami
  • wyróżnić się z tłumu „standardowych” facetów
  • zbudować atrakcyjny profil w social media
podryw przez internet

Czym jest aplikacja Badoo?

Serwis Badoo powstał w 2006 roku, w 2018 roku posiadał ponad 370 milionów zarejestrowanych użytkowników. Aplikacja dostępna jest za darmo w podstawowej wersji, która gwarantuje wszystkie najważniejsze funkcje. 

Co ciekawe, jeszcze w 2019 roku jeśli chodzi o użytkowników w Polsce – najchętniej wybieraną aplikacją randkową było Badoo, a nie Tinder. Liczba użytkowników na Badoo z roku na rok notuje dwycyfrowe wzrosty (między 2018 a 2019 rokiem wzrost o 36% jeśli chodzi o liczbę korzystających osób z Badoo). 

Niewątpliwą zaletą aplikacji Badoo jest to, że stworzone tam konto możesz połączyć z kontem na Facebook lub Instagram co może pomóc Ci pokazać więcej informacji o Tobie. 

Aplikacja ma wersją na urządzenia stacjonarne w formie strony internetowej jak również wersję mobilną (dostępna dla telefonów z systemem Android oraz IOS). 

Jak działa aplikacja Badoo?

Aplikacja randkowa Badoo jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji jak się poruszać po Badoo. 

  • Pierwszy najważniejszy etap to polega na utworzeniu profilu w serwisie. Po kliknięciu przycisku Utwórz konto zostaniesz automatycznie przeniesiony panelu rejestracyjnego celem uzupełnienia najważniejszych danych osobowych, m.in imię, data urodzenia, miasto, płeć czy adres e-mail.
  • Po wypełnieniu pierwszego kroku znajdziesz opcję Znajdź osoby, które znasz, ale możesz ją pominąć.
  • Kolejny etap to dodanie zdjęcia profilowego, które możesz załączyć za pomocą portali społecznościowych, np. Facebooka. 
  • To już prawie koniec. Po uzupełnieniu poprzedniego kroku zostanie wygenerowany link na email z prośbą o potwierdzenie, by dokończyć proces rejestracji. Po kliknięciu konto na badoo będzie aktywne.  

Po wykonaniu procesu rejestracji konta możesz przejść do panelu chybił-trafił, dzięki czemu będzie możliwy wybór atrakcyjnej Twoim zdaniem osoby, by nawiązać z nią rozmowę. 

Na to, jak bardzo Twój profil będzie mał szansę wyróżnienia się z tłumu wpływają poniższe elementy:

  • Nowe dopasowania
  • Osoby, które polubiły Twój profil oraz nowi goście na Twoim profilu

Przykładowe funkcje aplikacji Badoo

Jedną z kluczowych funkcji w aplikacji Badoo.

Mogę osobiście polecić wersję premium Badoo, dzięki czemu możliwy jest dostęp do szerszej liczby narzędzi i opcji. Badoo to świetna aplikacja zarówno do nawiązania luźnych znajomości, koleżeńskich, przyjacielskich, ale także do znalezienia partnera na zawsze. Aby dobrze odnaleźć się na Badoo potrzebujesz kilka dobrych zdjęć, opis, i regularności. Aplikacja promuje konta, które są regularnie aktywne. Jednym z niewielu minusów aplikacji jest fakt, że wiele pojawiających się profili w trakcie wyszukiwania jest niestety nieaktywnych. Podsumowując aplikacja Badoo jest świetnym narzędziem do randkowania, oraz rozwijania się w świecie relacji damsko męskich.

Dodaj komentarz