badoo portal randkowy

15 sierpnia, 2022

Jak działa aplikacja Badoo? Czy warto założyć tam konto?

Badoo podobnie jak Tinder to międzynarodowa aplikacja randkowa mająca miliony użytkowników na całym świecie. Serwis dostarcza swoje usługi w ponad 190 krajach i jest dostępny w 47 językach, jest tym samym obok aplikacji Tinder największą społecznością randkową na świecie pozwalającą na poznawanie nowych osób, podryw online, czy znalezienie drugiej połówki.

Czym jest aplikacja Badoo?

Serwis Badoo powstał w 2006 roku, w 2018 roku posiadał ponad 370 milionów zarejestrowanych użytkowników. Aplikacja dostępna jest za darmo w podstawowej wersji, która gwarantuje wszystkie najważniejsze funkcje. 

Co ciekawe, jeszcze w 2019 roku jeśli chodzi o użytkowników w Polsce – najchętniej wybieraną aplikacją randkową było Badoo, a nie Tinder. Liczba użytkowników na Badoo z roku na rok notuje dwycyfrowe wzrosty (między 2018 a 2019 rokiem wzrost o 36% jeśli chodzi o liczbę korzystających osób z Badoo). 

Niewątpliwą zaletą aplikacji Badoo jest to, że stworzone tam konto możesz połączyć z kontem na Facebook lub Instagram co może pomóc Ci pokazać więcej informacji o Tobie. 

Aplikacja ma wersją na urządzenia stacjonarne w formie strony internetowej jak również wersję mobilną (dostępna dla telefonów z systemem Android oraz IOS).

 

Jak działa aplikacja Badoo?

Aplikacja randkowa Badoo jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji jak się poruszać po Badoo. 

  • Pierwszy najważniejszy etap to polega na utworzeniu profilu w serwisie. Po kliknięciu przycisku Utwórz konto zostaniesz automatycznie przeniesiony panelu rejestracyjnego celem uzupełnienia najważniejszych danych osobowych, m.in imię, data urodzenia, miasto, płeć czy adres e-mail.
  • Po wypełnieniu pierwszego kroku znajdziesz opcję Znajdź osoby, które znasz, ale możesz ją pominąć.
  • Kolejny etap to dodanie zdjęcia profilowego, które możesz załączyć za pomocą portali społecznościowych, np. Facebooka. 
  • To już prawie koniec. Po uzupełnieniu poprzedniego kroku zostanie wygenerowany link na email z prośbą o potwierdzenie, by dokończyć proces rejestracji. Po kliknięciu konto na badoo będzie aktywne.  

Po wykonaniu procesu rejestracji konta możesz przejść do panelu chybił-trafił, dzięki czemu będzie możliwy wybór atrakcyjnej Twoim zdaniem osoby, by nawiązać z nią rozmowę. 

Na to, jak bardzo Twój profil będzie mał szansę wyróżnienia się z tłumu wpływają poniższe elementy:

  • Nowe dopasowania
  • Osoby, które polubiły Twój profil oraz nowi goście na Twoim profilu

Przykładowe funkcje aplikacji Badoo

Jedną z kluczowych funkcji w aplikacji Badoo.

Mogę osobiście polecić wersję premium Badoo, dzięki czemu możliwy jest dostęp do szerszej liczby narzędzi i opcji. Badoo to świetna aplikacja zarówno do nawiązania luźnych znajomości, koleżeńskich, przyjacielskich, ale także do znalezienia partnera na zawsze. Aby dobrze odnaleźć się na Badoo potrzebujesz kilka dobrych zdjęć, opis, i regularności. Aplikacja promuje konta, które są regularnie aktywne. Jednym z niewielu minusów aplikacji jest fakt, że wiele pojawiających się profili w trakcie wyszukiwania jest niestety nieaktywnych. Podsumowując aplikacja Badoo jest świetnym narzędziem do randkowania, oraz rozwijania się w świecie relacji damsko męskich.

podryw przez internet poradnik 2023r.
Udostępnij ten artykuł

Kategorie wpisów na blogu

pfofesjonalna wiedza

Więcej Artykułów